La Roche-Posay

Znaleziono produktów: 112

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

La Roche-Posay

(112)

-

... 4
2 3 ... 4

LA ROCHE-POSAY // LABORATORIUM DERMATOLOGICZNE

MARKA POLECANA PRZEZ PONAD 25 000 DERMATOLOGÓW - Od ponad 30 lat La Roche-Posay współpracuje z dermatologami na całym świecie, aby opracować produkty do pielęgnacji skóry i makijażu, które spełniają ich potrzeby i wymagania.

LA ROCHE-POSAY. SPECJALISTA W ZAKRESIE SKÓRY WRAŻLIWEJ. - Dzięki ponad 30 latom badań i 25 patentom firma La Roche-Posay stała się liderem w rozwoju produktów do skóry wrażliwej, zapewniając, że będą one bardzo dobrze tolerowane i gwarantując ich bezpieczeństwo.

OPRACOWANE Z DODATKIEM KOJĄCEJ WODY TERMALNEJ Z LA ROCHE-POSAY. DZIAŁANIE PRZECIWUTLENIAJĄCE. - W centrum zainteresowania jest niepowtarzalna woda termalna, która jest składnikiem każdego produktu La Roche-Posay do pielęgnacji skóry. Jest ona skuteczna i dobrze tolerowana przez skórę, co odróżnia nasze produkty i daje im niekwestionowaną wiarygodność dodatkowo potwierdzoną przez 25 000 dermatologów – to oni polecają produkty zawierające wodę termalną milionom kobiet, mężczyzn i dzieci, którzy każdego dnia ich używają.

NAJNOWSZE OSIĄGNIĘCIA DERMATOLOGII. POTWIERDZONE KLINICZNIE. - Produkty La Roche-Posay zawierają zaawansowane dermatologicznie składniki aktywne, często zainspirowane najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie medycyny (m.in. w zakresie gojenia się, stanów zapalnych, cukrzycy). Ich skuteczność jest oceniana w badaniach klinicznych z użyciem placebo, prowadzonych przez międzynarodowe grupy badawcze według kryteriów naukowych.

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem