Cerko

Znaleziono produktów: 19

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Cerko

(19)

-

Znalezione obrazy dla zapytania cerko logo

Firma „CERKO” została założona w Gdańsku w roku 1999. Działalność firmy zapoczątkowała produkcja dermo-kosmetyków do suchej, łuszczącej się skóry z tendencją do rogowacenia. Receptury i technologie wytwarzania powstały w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę czerpaną z aktualnej literatury fachowej. Preparaty firmy Cerko produkowane są na bazie wysokiej jakości surowców, nie zawierają barwników i substancji zapachowych, nie są testowane na zwierzętach.  Produkty są dostępne w aptekach oraz w Internecie.

Wszystkie preparaty CERKO posiadają wymagane badania w zakresie skuteczności oraz bezpieczeństwa ich stosowania i są zgłoszone w Biurze ds. Notyfikacji Kosmetyków CPNP. Wiedza o potrzebach rynku dermatologicznego zdobywana przez wiele lat pochodzi od lekarzy dermatologów i alergologów, którzy często polecają produkty firmy Cerko swoim pacjentom. 

Obecnie Firma CERKO aktywnie rozwija się we współpracy z ośrodkami naukowo-badawczymi.  W laboratoriach na terenie Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni, z pasją i zaangażowaniem powstają, oparte na najnowszej wiedzy, nowe produkty. Nowym kierunkiem rozwoju Firmy CERKO jest produkcja urządzeń do analizy leków, żywności oraz środowiska.

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem