Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Axxon

Znalezione obrazy dla zapytania axxon pharma

Axxon Sp. z o.o. jest polską firmą farmaceutyczną działającą od 2005 r. Każdego roku portfolio firmy Axxon jest poszerzane o nowe preparaty z zakresu dermatologii, psychiatrii, neurologii i urologii. W naszej codziennej pracy kierujemy się i stosujemy filozofię firmy Axxon, esencją której jest JAKOŚĆ W KAŻDYM WYMIARZE. O wysoką jakość dbamy od pierwszych etapów produkcji i kontroli jakościowej naszych preparatów, skończywszy na dynamicznym dostarczaniu nowych i dostępnych cenowo terapii dla wszystkich Polaków.

Jakość naszych leków potwierdzona badaniami biorównoważności oraz zaangażowanie całego zespołu firmy Axxon pozwoliły nam osiągnąć znaczące sukcesy na polskim rynku farmacji. Większość oferowanych przez nas preparatów zostało zarejestrowane w drodze procedur europejskich (MRP i DCP), co oznacza, że są dostępne także w innych krajach Unii Europejskiej. Część z preparatów posiada również certyfikat FDA dopuszczające leki do obrotu na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki, stanowiący dodatkową gwarancje ich wyjątkowej jakości. Wszystkie leki znajdujące się w naszej ofercie wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami Dobrej Praktyki Wytwarzania (Good Manufacturing Practice – GMP). Zastosowanie nowoczesnych technologii, zapewnia wysoką jakość, skuteczność oraz bezpieczeństwo proponowanych przez nas terapii.

28,30zł
17,79zł
34,98zł
22,39zł
21,26zł
13,39zł
15,49zł
32,89zł
40,79zł
31,82zł
22,44zł
20,03zł
25,59zł
21,49zł
15,69zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.