Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 23

Adres


Pojemność 20szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 20 tabletek Opis

Substancja czynna w leku NO-SPA wykazuje działanie rozkurczowe w przypadku różnego pochodzenia bóli mięśni gładkich jamy brzusznej i macicy. Dlatego też NO-SPA stosowana jest w bólach miesiączkowych, kamicy, zapaleniu pęcherza moczowego, dolegliwościach jelitowych. Dodatkowo rozszerza naczynia, zwiększając przepływ krwi. Ogromną zaletą drotaweryny jest jej działanie bezpośrednio w miejscu skurczu i  wysoka wchłanialność, zaraz po podaniu. Jej metabolizm odbywa się w wątrobie, wydalana z organizmu z moczem i kałem.

No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 20 tabletek Skład

Jedna tabletka zawiera: 40 mg chlorowodorku drotaweryny oraz substancje pomocnicze: skrobię, laktozę jednowodną, magnezu stearynian, talk, powidon.

No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 20 tabletek Wskazania

Wskazany jest do stosowania w stanach skurczowych mięśni gładkich związanych z chorobami dróg żółciowych (kamicą dróg żółciowych, zapaleniem pęcherzyka żółciowego, zapaleniem okołopęcherzykowym, zapaleniem przewodów żółciowych, zapaleniem brodawki Vatera); dróg moczowych (kamicą nerkową, kamicą moczowodową, zapaleniem miedniczek nerkowych, zapaleniem pęcherza moczowego, bolesnym parciem na mocz).

Wspomagająco w stanach skurczowych mięśni gładkich przewodu pokarmowego w: chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, zapaleniu żołądka, zapaleniu jelit, zapaleniu okrężnicy, stanach skurczowych wpustu i odźwiernika żołądka, zespole drażliwego jelita grubego, zaparciach na tle spastycznym i wzdęciach jelit, zapaleniu trzustki.

NO-SPA jest również stosowana przy schorzeniach ginekologicznych takich jak bolesne miesiączkowanie 

No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 20 tabletek Działanie

Lek No-Spa zawiera jako substancję czynną chlorowodorek drotaweryny. Substancja ta jest stosowana w skurczu mięśni gładkich pochodzenia zarówno nerwowego jak i mięśniowego. Działanie rozkurczające drotaweryny nie zależy od rodzaju unerwienia oraz lokalizacji mięśni gładkich (przewód pokarmowy, układ moczowo-płciowy, układ krążenia oraz drogi żółciowe).

Lek jest metabolizowany w wątrobie, wydalany jest głównie z moczem i w mniejszym stopniu przez przewód pokarmowy.

No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 20 tabletek Dawkowanie

Dorośli: 3-6 tabletek na dobę, w dawkach podzielonych na 2-3 podania
Dzieci 6-12 lat: maksymalnie 2 tabletki na dobę, w dawkach podzielonych na 2 podania
Dzieci powyżej 12 roku życia: 2-4 tabletki na dobę, w dawkach podzielonych na 2-4 podania

No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 20 tabletek Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.
Ciężka niewydolność wątroby i nerek, blok przedsionkowo-komorowy II-III stopnia,
Nie stosować u pacjentów z rzadko występującą dziedziczną nietolerancją galaktozy, niedoborem laktazy typu Lapp lub z zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy.
Stosować ostrożnie u pacjentów z niedociśnieniem oraz u dzieci (ponieważ nie przeprowadzono badań dotyczących działania drotaweryny w tej grupie pacjentów).
Zachować ostrożność podczas stosowania drotaweryny u kobiet w ciąży.
Nie należy stosować podczas porodu oraz u dzieci poniżej 6 roku życia.

Kategoria

Bez recepty

Postać

Stosowanie

Wskazany jest do stosowania w stanach skurczowych mięśni gładkich związanych z chorobami dróg żółciowych (kamicą dróg żółciowych, zapaleniem pęcherzyka żółciowego, zapaleniem okołopęcherzykowym, zapaleniem przewodów żółciowych, zapaleniem brodawki Vatera); dróg moczowych (kamicą nerkową, kamicą moczowodową, zapaleniem miedniczek nerkowych, zapaleniem pęcherza moczowego, bolesnym parciem na mocz). Wspomagająco w stanach skurczowych mięśni gładkich przewodu pokarmowego w: chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, zapaleniu żołądka, zapaleniu jelit, zapaleniu okrężnicy, stanach skurczowych wpustu i odźwiernika żołądka, zespole drażliwego jelita grubego, zaparciach na tle spastycznym i wzdęciach jelit, zapaleniu trzustki. NO-SPA jest również stosowana przy schorzeniach ginekologicznych takich jak bolesne miesiączkowanie 

Działanie

Lek No-Spa zawiera jako substancję czynną chlorowodorek drotaweryny. Substancja ta jest stosowana w skurczu mięśni gładkich pochodzenia zarówno nerwowego jak i mięśniowego. Działanie rozkurczające drotaweryny nie zależy od rodzaju unerwienia oraz lokalizacji mięśni gładkich (przewód pokarmowy, układ moczowo-płciowy, układ krążenia oraz drogi żółciowe). Lek jest metabolizowany w wątrobie, wydalany jest głównie z moczem i w mniejszym stopniu przez przewód pokarmowy.

Kluczowy składnik

drotaweryna

Rejestracja

lek

roxy
Pomocny w nagłych przypadkach

roxy
Pomocny w nagłych przypadkach

Ula
Szybka ulga dla mojego brzucha. Polecam serdecznie

Monika
No-spa to niezastąpiony lek w mojej torebce, stosuję go w przypadku nagłych bólów brzucha.

Violetta
NO-SPA zapewnia ulgę mojemu brzuchowi w przypadku niespodziewanych skurczów. Warto mieć te tabletki zawsze przy sobie.

Wiktoria
Najlepsza pomoc w bólach menstruacyjnych. Dla mnie numer jeden.

Krystyna
Tylko no-spa pomaga mi w czasie okresu. Nic innego nie dawało rady.

Andrzej
Kupiłem ostatnio żonie w mocnych bólach menstruacyjnych. Nie znałem wcześniej tego leku, ale teraz często u nas gości, tylko on pomaga podczas miesiączki.

Ela
Tylko no-spa pomaga mi podczas okresu. Polecam każdej kobiecie!

Dorota
To mój jedyny ratunek w czasie tych dni! Nic innego nie daje rady, dzięki nim jestem w stanie normalnie funkcjonować.

Sabina
Bolący brzuch w czasie okresu to moja zmora. Próbowałam wielu tabletek, ale tylko no-spa ogranicza moje skurcze!

Marlena
W trakcie moich bolesnych miesiączek tylko no-spa pomaga!

Agnieszka
Jak mam okres, tylko no-spa radzi sobie z moim bólem brzucha. Mój faworyt!

Agata
Radzi sobie z moim bardzo bolącym okresem, jako jedyny preparat. Muszę ją mieć na wszelki wypadek zawsze przy sobie :)

Malwina
Jak ból miesiączkowy to tylko z no-spą. Nic innego mi nie pomaga. Produkt jest zdecydowanie wart zainteresowania się nim. Najlepszy.

Ilona
Jedyny preparat, który skutecznie walczy z moim bólem brzucha. Warto się zainteresować.

Milena
Jeżeli boli mnie brzuch, bez względu czy przez miesiączkę, czy przez coś innego to zawsze wybieram no-spę. Na mnie działa najszybciej.

Maks
Jeżeli macie problemy ze skurczami i bólami brzucha to ten środek jest najlepszy!

Dominika
Nie wyobrażam sobie okresu bez no-spy. Moim zdaniem jest najlepsza dla kobiet.

Ola
Podczas okresu mam okropne skurcze brzucha, próbowałam wielu preparatów, ale koniec końców no-spa działa na ten ból najlepiej. Jeżeli macie bolesne miesiączki, kupcie sobie, może i na Was podziała.

Jasiek
Produkt jest w mojej opinii bardzo dobry, działa szybko. Cena jest adekwatna do jakości produktu. Pomaga na moje skurcze związane z zespołem jelita wrażliwego.

Daria
Moim zdaniem ma mnóstwo zalet, np.: atrakcyjna cena, skuteczność, szybkość działania i wydajność. Zawsze mam przy sobie bo moje miesiączki są szaleńczo bolesne.

Zosia
Stosuję od lat, no spa jest niezawodna w trakcie menstruacji. Działa szybko i skutecznie, przynosząc ulgę w bólu. Dawka jak dla mnie wystarczająca. Nospa jest łagodna dla żołądka i organizmu, stosowałam także w trakcie ciąży jako lek rozkurczowy - ulotka zawiera niezbędne informacje ale konieczna jest konsultacja z lekarzem. Dobra cena, polecam.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.