product-image
Neno Bella Twin dwufazowy podwójny elektryczny laktator 1 sztuka
299.00 zł

Niedostępny

Neno Bella Twin dwufazowy podwójny elektryczny laktator 1 sztuka

Neno Bella Twin dwufazowy podwójny elektryczny laktator 1 sztuka

Brak ocen

Producent
KGK Trade

ul. Ujastek 5B, 31-752 Kraków

Pojemność
1szt
Postać
Cena jedn.
1 szt = 299.00 zł


Niedostępny

299.00 zł

Skład

Zawartość zestawu: Urządzenie pompujące, 2x butelka na mleko, rurka PVC, 4x zawór do butelki, 2x pokrywka lejka, 2x lejek, 2x zestaw ze smoczkiem, 2x podstawka na butelkę, przewód USB typ C, instrukcja użytkowania.

Wskazania

Podwójny laktator elektroniczny Neno Bella Twin został zaprojektowany z myślą o matkach. Przed odprowadzeniem pokarmu, laktator elektryczny Neno Bella Twin pobudza gruczoły mleczne w piersi, zapewniając lepszy przepływ mleka.

Działanie

STYMULACJA

Przed odprowadzeniem pokarmu, laktator Neno Bella pobudza gruczoły mleczne w piersi, usprawniając przepływ mleka.

UNIWERSALNY

Możesz korzystać z tego laktatora niezależnie od rozmiaru swoich piersi. A to za sprawą elastycznej nakładki, która zmniejsza ucisk, zwiększając przepływ mleka.

HIGIENAZ pewnością chciałabyś by mleko dłużej zachowywało swoją świeżość. Jest to możliwe poprzez specjalnie zaprojektowany system służący cofaniu się mleka w obiegu pompki.

ZDROWIE TWOJE I DZIECKA

Dzięki Neno Bella nie musisz budzić śpiącego dziecka, gdy odczuwasz potrzebę odprowadzenia pokarmu. Odciągnięte mleko możesz wykorzystać przy kolejnym karmieniu, dbając o zdrowy sen dziecka i higienę Twoich piersi.

ZBUDOWANY Z MYŚLĄ O WYGODZIE

Użycie laktatora jest pewnie prostsze niż myślisz! Wbudowany panel dotykowy przedstawi Ci funkcje do wyboru w przejrzysty sposób. Ponadto zapamięta dotychczasowe ustawienia, co ułatwi obsługę i zaoszczędzi Twój czas przy następnym użyciu.

ŁATWY W UŻYCIU

Wszystko za pomocą jednego kliknięcia. Laktator Neno Bella automatycznie przełącza się z trybu stymulacji piersi do trybu pobierania pokarmu. Jeśli zapomnisz o wyłączeniu urzędzeniu, nie przejmuj się, gdyż wyłączy się on automatycznie po 30 minutach.

ŁATWA STERYLIZACJA

Nikt nie lubi bakterii. Tak samo jest z laktatorem. Pamiętaj o regularnym czyszczeniu! Możesz do tego użyć wrzącej wody, albo sterylizatora parowego, z którego korzystasz do dezynfekcji butelek na mleko.

ZAWSZE I WSZĘDZIE

Nie musisz się już martwić czy znajdziesz kontakt, czy właśnie w tych warunkach kabel będzie wystarczająco długi. Laktator Neno Bella jest bezprzewodowy, więc możesz z niego korzystać gdzie tylko zechcesz. Do zestawu dołączona jest butelka na mleko, tak więc już po rozpakowaniu możesz się przekonać jak niezawodny jest laktator.

ŁATWE ŁADOWANIE

Wystarczy, że pod ręką masz powerbank, który podłączysz do przewodu USB laktatora.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Podwójny laktator elektroniczny Neno Bella Twin został zaprojektowany z myślą o matkach. Przed odprowadzeniem pokarmu, laktator elektryczny Neno Bella Twin pobudza gruczoły mleczne w piersi, zapewniając lepszy przepływ mleka.

Działanie

STYMULACJAPrzed odprowadzeniem pokarmu, laktator Neno Bella pobudza gruczoły mleczne w piersi, usprawniając przepływ mleka.UNIWERSALNYMożesz korzystać z tego laktatora niezależnie od rozmiaru swoich piersi. A to za sprawą elastycznej nakładki, która zmniejsza ucisk, zwiększając przepływ mleka.HIGIENAZ pewnością chciałabyś by mleko dłużej zachowywało swoją świeżość. Jest to możliwe poprzez specjalnie zaprojektowany system służący cofaniu się mleka w obiegu pompki.ZDROWIE TWOJE I DZIECKADzięki Neno Bella nie musisz budzić śpiącego dziecka, gdy odczuwasz potrzebę odprowadzenia pokarmu. Odciągnięte mleko możesz wykorzystać przy kolejnym karmieniu, dbając o zdrowy sen dziecka i higienę Twoich piersi.ZBUDOWANY Z MYŚLĄ O WYGODZIEUżycie laktatora jest pewnie prostsze niż myślisz! Wbudowany panel dotykowy przedstawi Ci funkcje do wyboru w przejrzysty sposób. Ponadto zapamięta dotychczasowe ustawienia, co ułatwi obsługę i zaoszczędzi Twój czas przy następnym użyciu.ŁATWY W UŻYCIUWszystko za pomocą jednego kliknięcia. Laktator Neno Bella automatycznie przełącza się z trybu stymulacji piersi do trybu pobierania pokarmu. Jeśli zapomnisz o wyłączeniu urzędzeniu, nie przejmuj się, gdyż wyłączy się on automatycznie po 30 minutach.ŁATWA STERYLIZACJANikt nie lubi bakterii. Tak samo jest z laktatorem. Pamiętaj o regularnym czyszczeniu! Możesz do tego użyć wrzącej wody, albo sterylizatora parowego, z którego korzystasz do dezynfekcji butelek na mleko.ZAWSZE I WSZĘDZIENie musisz się już martwić czy znajdziesz kontakt, czy właśnie w tych warunkach kabel będzie wystarczająco długi. Laktator Neno Bella jest bezprzewodowy, więc możesz z niego korzystać gdzie tylko zechcesz. Do zestawu dołączona jest butelka na mleko, tak więc już po rozpakowaniu możesz się przekonać jak niezawodny jest laktator.ŁATWE ŁADOWANIEWystarczy, że pod ręką masz powerbank, który podłączysz do przewodu USB laktatora.

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem