zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Plus Pharma
Adres


Pojemność 30szt.
Dostępność

Spis treści:

Skład

Składniki odżywcze

w zalecanej dziennej porcji

(1 kapsułka)

 

% RWS*

Olej rybi

w tym: DHA

EPA

310 mg

142,6 mg

31 mg

-

Ekstrakt z aksamitki wyniosłej (Tagetes erecta)

w tym: luteina

zeaksantyna

125 mg

 

25 mg

5 mg

-

Trokserutyna

30 mg

-

Resweratrol

15 mg

-

Witamina C

80 mg

100 %

Niacyna

16 mg

100 %

Witamina E

12 mg

100 %

Witamina B6

2 mg

143 %

Ryboflawina (Witamina B2)

1,6 mg

114 %

Tiamina (Witamina B1)

1,1 mg

100 %

Kwas foliowy

200 µg

100 %

Witamina B12

2,5 µg

100 %

Inozytol

0,05 mg

-

Cynk

10 mg

100 %

Mangan

2 mg

100 %

Miedź

1 mg

100 %

Selen

40 µg

73%

W opakowaniu MultiOFTI znajduje się 30 kapsułek.

MultiOFTI nie zawiera cukru – jest bezpieczny dla diabetyków.

Wskazania

MultiOFTI polecany jest u wszystkich osób pragnących zachować prawidłowe widzenie. Szczególnie polecany jest w przypadku:

  • przemęczenia oczu
  • pracy przy komputerze, częstym oglądaniu telewizji
  • częstym prowadzeniu pojazdów po zmroku
  • pracy przy sztucznym oświetleniu
  • występowaniu chorób takich jak: cukrzyca, otyłość, nadciśnienie

MultiOFTI polecany jest również:

  • u osób z ryzykiem wystąpienia AMD (zwyrodnienie plamki związane z wiekiem)
  • u osób, których dieta jest uboga w witaminy i mikroelementy
Działanie

LUTEINA, ZEAKSANTYNA – związki chemiczne należące do grupy karotenoidów. Są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku. Chronią oczy przed niszczącym wpływem wolnych rodników.

OLEJ RYBI – zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe: EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy. Regularne przyjmowanie kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3 usprawnia procesy widzenia i wywiera korzystny wpływ ogólnoustrojowy.

RESWERATROL – należy do związków chemicznych z grupy polifenoli. Chroni oczy przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.

TROKSERUTYNA – związek chemiczny z grupy hydroksyetylorutozydów. Zmniejsza przepuszczalność i ryzyko pękania naczyń krwionośnych poprzez poprawę ich napięcia i elastyczności.

WITAMINY – organiczne związki chemiczne, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania organizmu, a nie są przez organizm wytwarzane (stąd niezbędna jest ich suplementacja). W składzie MultiOFTI znajdują się: witamina C, witamina E, witamina B1, witamina B2, witamina B3, witamina B6, witamina B12 oraz kwas foliowy.

MIKROELEMENTY – pierwiastki chemiczne występujące w organizmie człowieka w niewielkich ilościach, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. MultiOFTI zawiera: Mangan (Mn), cynk (Zn), selen (Se) i miedź (Cu).

Dawkowanie

Zaleca się przyjmowanie jednej kapsułki MultiOFTI dziennie. MultiOFTI przeznaczone jest do długotrwałego stosowania.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Stosowanie

MultiOFTI polecany jest u wszystkich osób pragnących zachować prawidłowe widzenie. Szczególnie polecany jest w przypadku:przemęczenia oczupracy przy komputerze, częstym oglądaniu telewizjiczęstym prowadzeniu pojazdów po zmrokupracy przy sztucznym oświetleniuwystępowaniu chorób takich jak: cukrzyca, otyłość, nadciśnienieMultiOFTI polecany jest również:u osób z ryzykiem wystąpienia AMD (zwyrodnienie plamki związane z wiekiem)u osób, których dieta jest uboga w witaminy i mikroelementy

Działanie

LUTEINA, ZEAKSANTYNA – związki chemiczne należące do grupy karotenoidów. Są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku. Chronią oczy przed niszczącym wpływem wolnych rodników.OLEJ RYBI – zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe: EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy. Regularne przyjmowanie kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3 usprawnia procesy widzenia i wywiera korzystny wpływ ogólnoustrojowy.RESWERATROL – należy do związków chemicznych z grupy polifenoli. Chroni oczy przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.TROKSERUTYNA – związek chemiczny z grupy hydroksyetylorutozydów. Zmniejsza przepuszczalność i ryzyko pękania naczyń krwionośnych poprzez poprawę ich napięcia i elastyczności.WITAMINY – organiczne związki chemiczne, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania organizmu, a nie są przez organizm wytwarzane (stąd niezbędna jest ich suplementacja). W składzie MultiOFTI znajdują się: witamina C, witamina E, witamina B1, witamina B2, witamina B3, witamina B6, witamina B12 oraz kwas foliowy.MIKROELEMENTY – pierwiastki chemiczne występujące w organizmie człowieka w niewielkich ilościach, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. MultiOFTI zawiera: Mangan (Mn), cynk (Zn), selen (Se) i miedź (Cu).

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.