zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Masmi
Adres


Pojemność 24 szt.
Postać Podpaski
Dostępność

Spis treści:

Masmi Soft 2 w 1 ekologiczne podpaski 100% bawełny organicznej 24 sztuki Wskazania

Podpaski 2w1 - do użycia jako wkładka o powiększonej pojemności lub podpaska dla kobiet z lekkim nietrzymaniem moczu.
 
Produkt wykonany w z czystej bawełny organicznej. Do użycia jako wkładka o powiększonej pojemności lub podpaska dla kobiet z lekkim nietrzymaniem moczu. Jedwabista zewnętrzna powłoka ze specjalnym przeplotem zapobiegającym przyklejaniu sie do skóry włókien bawełny.
Doskonała wentylacja skóry dzieki zastosowaniu w całym produkcie 100% certyfikowanej bawełny organicznej. Wkładki pozwalaja skórze oddychać, zapewniają komfort i są zalecane dla kobiet ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień.
 
Specjalna konstrukcja z podtrzymujacą taśmą klejącą na zewnętrznej stronie podpaski.
- hypoalergiczne dla zmniejszenia ryzyka podrażnień i alergii - zapewniają długotrwałą i komfortową ochronę. - w 100% ulegające biodegradacji. 
 

Masmi Soft 2 w 1 ekologiczne podpaski 100% bawełny organicznej 24 sztuki Działanie

100% naturalnej bawełny
 
Produkt nie zawiera:
-perfum,
-superabsorbentów w postaci proszków i pudrów, pulpy celulozowej,
-wiskozy / Rayon,
-celulozy,
-plastiku,
-chloru,
-dioksyn.

Masmi Soft 2 w 1 ekologiczne podpaski 100% bawełny organicznej 24 sztuki Dawkowanie

Oderwij tylne zabezpieczenie wkładki i przyklej ją do bielizny.

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Stosowanie

Podpaski 2w1 - do użycia jako wkładka o powiększonej pojemności lub podpaska dla kobiet z lekkim nietrzymaniem moczu.   Produkt wykonany w z czystej bawełny organicznej. Do użycia jako wkładka o powiększonej pojemności lub podpaska dla kobiet z lekkim nietrzymaniem moczu. Jedwabista zewnętrzna powłoka ze specjalnym przeplotem zapobiegającym przyklejaniu sie do skóry włókien bawełny. Doskonała wentylacja skóry dzieki zastosowaniu w całym produkcie 100% certyfikowanej bawełny organicznej. Wkładki pozwalaja skórze oddychać, zapewniają komfort i są zalecane dla kobiet ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień.   Specjalna konstrukcja z podtrzymujacą taśmą klejącą na zewnętrznej stronie podpaski. - hypoalergiczne dla zmniejszenia ryzyka podrażnień i alergii - zapewniają długotrwałą i komfortową ochronę. - w 100% ulegające biodegradacji.   

Działanie

100% naturalnej bawełny   Produkt nie zawiera: -perfum, -superabsorbentów w postaci proszków i pudrów, pulpy celulozowej, -wiskozy / Rayon, -celulozy, -plastiku, -chloru, -dioksyn.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.