product-image
Lactacyd Pharma płyn ginekologiczny łagodzący 250 ml
19.90 zł
Lactacyd Pharma płyn ginekologiczny łagodzący 250 ml
Lactacyd Pharma płyn ginekologiczny łagodzący 250 ml
Lactacyd Pharma płyn ginekologiczny łagodzący 250 ml
Lactacyd Pharma płyn ginekologiczny łagodzący 250 ml

Lactacyd Pharma płyn ginekologiczny łagodzący 250 ml

4.50

ocena ocena ocena ocena ocena

(2)


Producent
Pojemność
250ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 7.96 zł

Dostępny

19.90 zł

Opis

LACTACYD Pharma płyn do higieny intymnej Łagodzący 250 ml

Płyn do higieny intymnej Lactacyd Pharma ŁAGODZĄCY zawiera kwas L-mlekowy, ekstrakty z błękitnej stokrotki i aloesu. Do codziennej pielęgnacji stref intymnych kobiet.

Wskazania

Płyn do higieny intymnej o działaniu kojącym i łagodzącym zmniejsza uczucie podrażnienia okolic intymnych. Stworzony z myślą o kobietach odznaczających się wyjątkową wrażliwością stref intymnych. 

Płyn do higieny intymnej Lactacyd Pharma ŁAGODZĄCY to środek myjący zawierający w swoim składzie naturalny kwas L-mlekowy. Kosmetyk został wzbogacony o naturalny ekstrakt z błękitnej stokrotki i aloes. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnych i narażonych na podrażnienia stref intymnych kobiet w każdym wieku. 

Zawartość naturalnego kwasu L-mlekowego i zgodny z kobiecą fizjologią odczyn pH 3,5 sprawiają, że płyn Lactacyd Pharma ŁAGODZĄCY, pomaga przywrócić naturalną równowagę mikroflory okolic intymnych, wzmacniając tym samym jej naturalne funkcje ochronne. Dzięki dodatkowi ekstraktu z błękitnej stokrotki i aloesu, znanych ze swoich właściwości kojących i przeciwzapalnych, zapewnia delikatne mycie i łagodzi podrażnioną śluzówkę (zwłaszcza, gdy towarzyszy jej uczucie swędzenia, pieczenia czy zaczerwienienie). Płyn do higieny intymnej Lactacyd pomaga łagodzić uczucie dyskomfortu, wspiera walkę z podrażnieniami oraz zapewnia uczucie świeżości i czystości. 

Płyn do higieny intymnej na podrażnienia jest niezastąpiony dla kobiet aktywnych fizycznie, gdyż przywraca komfort stref kobiecych podrażnionych na skutek otarć czy odparzeń. Skuteczność i łagodność udowodniono klinicznie. 

Działanie

pomaga łagodzić objawy podrażnień okolic intymnych, tj. swędzenie, pieczenie, zaczerwienienie.

zawiera składniki o właściwościach  kojących i przeciwzapalnych

zawiera naturalne składniki o właściwościach terapeutycznych,

pomaga przywracać naturalną równowagę okolic intymnych i ułatwia utrzymanie prawidłowego poziomu pH,

wspiera nawilżenie błony śluzowej okolic intymnych.

Dawkowanie

Niewielką ilość płynu należy nabrać na dłonie i umyć nią okolice intymne, a na koniec dokładnie spłukać wodą. Produkt przeznaczony jest tylko do użytku zewnętrznego.

Dodatkowe

Należy zaprzestać stosowania płynu w momencie, gdy pojawią się pierwsze objawy reakcji alergicznej

Producent

Postać

Stosowanie

Płyn do higieny intymnej o działaniu kojącym i łagodzącym zmniejsza uczucie podrażnienia okolic intymnych. Stworzony z myślą o kobietach odznaczających się wyjątkową wrażliwością stref intymnych.  Płyn do higieny intymnej Lactacyd Pharma ŁAGODZĄCY to środek myjący zawierający w swoim składzie naturalny kwas L-mlekowy. Kosmetyk został wzbogacony o naturalny ekstrakt z błękitnej stokrotki i aloes. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnych i narażonych na podrażnienia stref intymnych kobiet w każdym wieku.  Zawartość naturalnego kwasu L-mlekowego i zgodny z kobiecą fizjologią odczyn pH 3,5 sprawiają, że płyn Lactacyd Pharma ŁAGODZĄCY, pomaga przywrócić naturalną równowagę mikroflory okolic intymnych, wzmacniając tym samym jej naturalne funkcje ochronne. Dzięki dodatkowi ekstraktu z błękitnej stokrotki i aloesu, znanych ze swoich właściwości kojących i przeciwzapalnych, zapewnia delikatne mycie i łagodzi podrażnioną śluzówkę (zwłaszcza, gdy towarzyszy jej uczucie swędzenia, pieczenia czy zaczerwienienie). Płyn do higieny intymnej Lactacyd pomaga łagodzić uczucie dyskomfortu, wspiera walkę z podrażnieniami oraz zapewnia uczucie świeżości i czystości.  Płyn do higieny intymnej na podrażnienia jest niezastąpiony dla kobiet aktywnych fizycznie, gdyż przywraca komfort stref kobiecych podrażnionych na skutek otarć czy odparzeń. Skuteczność i łagodność udowodniono klinicznie. 

Działanie

• pomaga łagodzić objawy podrażnień okolic intymnych, tj. swędzenie, pieczenie, zaczerwienienie. • zawiera składniki o właściwościach  kojących i przeciwzapalnych • zawiera naturalne składniki o właściwościach terapeutycznych, • pomaga przywracać naturalną równowagę okolic intymnych i ułatwia utrzymanie prawidłowego poziomu pH, • wspiera nawilżenie błony śluzowej okolic intymnych.

Dla kogo

kobieta

Kluczowy składnik

stokrotka

Problem

ochrona intymna

Wiek

Bez ograniczeń

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Ewelina
Wybrałam lactacyd łagodzący,bo tylko ten płyn w pełni zapewnia mi uczucie świeżości i czystości. Poza tym preparat ten likwiduje drobne stany zapalne, uczucie pieczenia, swędzenia, goi podrażniony naskórek. Lactacyd lagodzacy przeznaczony jest dla kobiet w każdym wieku. Lactacyd plyn ginekologiczny poleciła mi położna kiedy byłam w ciąży i od tego momentu juz się z nim nie rozstaje!

ocena ocena ocena ocena ocena
Marta
Mój ulubiony płyn. Jest ze mną od dawna. Odkąd go stosuje zdecydowanie rzadziej występują jakiekolwiek infekcje. Delikatny, ładnie pachnie, dobrze myje.

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem