zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Smart Pharma
Adres


Pojemność 100 ml
Postać Płyn
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Produkt Innofer to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci doustnej zawiesiny oleju MCT zawierającej żelazo elementarne charakteryzujące się bardzo wysoką biodostępnością oraz efektywnym wchłanianiem, przy jednoczesnym braku skutków ubocznych. Innofer wskazany jest do postępowania dietetycznego w celu zapobiegania niedoborowi żelaza i niedokrwistości z niedoboru żelaza (anemii).

Skład

żelazo elementarne, olej MCT (Medium Chain Triglycerides – średniołańcuchowe triglicerydy), aromat naturalny

Wskazania

Produkt Innofer jest żywnością specjalnego przeznaczenia medycznego i może być stosowany przez noworodki, niemowlęta, dzieci i dorosłych, również kobiety w ciąży. Stosowany w postępowaniu dietetycznym:  w profilaktyce wystąpienia niedoboru żelaza, w leczeniu niedoboru żelaza i anemii z niedoboru żelaza.

Osobami szczególnie narażonymi na niedobór żelaza są kobiety w ciąży, karmiące mamy, honorowi dawcy krwi, wegetarianie lub weganie, aktywnie trenujące osoby, nastolatkowie w okresie intensywnego wzrostu, obficie i długo miesiączkujące kobiety lub dziewczynki, niejadki oraz osoby z obniżonym apetytem.

Dawkowanie

Przed spożyciem, w celu uzyskania jednorodnej zawiesiny, produkt należy dokładnie wymieszać. W tym celu należy energicznie wstrząsać butelką nie krócej niż 30 sekund. Po prawidłowym wymieszaniu zawiesina przybiera ciemną barwę. Nasycenie barwy zawiesiny może się różnić w zależności od partii produktu (od jasnoszarej aż do grafitowej lub czarnej).

Badania trwałości zawiesiny wykazały, że po zalecanym czasie mieszania zawiesina jest jednorodna (gotowa do podania) przez co najmniej 3 minuty. Jeżeli w czasie 3 minut od momentu zakończenia mieszania nie zostanie pobrana odpowiednia dawka, produkt należy ponownie dokładnie wymieszać. Zaleca się wstrząsnąć intensywnie butelką przed każdorazowym pobraniem dawki, nawet jeżeli podawanie odbywa się w ciągu 3 minut od uzyskania jednorodnej zawiesiny. Odmierzoną dawkę należy podać zaraz po przygotowaniu bezpośrednio do jamy ustnej.

W przypadku niemowląt karmionych wyłącznie mlekiem zaleca się podanie produktu ok. 15 minut przed podaniem mleka lub 2 godziny po. Po podaniu odmierzonej dawki strzykawkę ze względów higienicznych należy umyć letnią bieżącą wodą bez detergentu.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Produkt Innofer jest żywnością specjalnego przeznaczenia medycznego i może być stosowany przez noworodki, niemowlęta, dzieci i dorosłych, również kobiety w ciąży. Stosowany w postępowaniu dietetycznym:  w profilaktyce wystąpienia niedoboru żelaza, w leczeniu niedoboru żelaza i anemii z niedoboru żelaza.Osobami szczególnie narażonymi na niedobór żelaza są kobiety w ciąży, karmiące mamy, honorowi dawcy krwi, wegetarianie lub weganie, aktywnie trenujące osoby, nastolatkowie w okresie intensywnego wzrostu, obficie i długo miesiączkujące kobiety lub dziewczynki, niejadki oraz osoby z obniżonym apetytem.

Karolina
Inofer polecił mi lekarz. Borykałam się z problemem niedoboru żelaza i lekkiej niedokrwistości. Po kuracji moje wyniki znacznie się poprawiły tak więc potwierdzam działanie. Produkt jest wydajny i łatwy do podania a do tego niewygórowana cena. Dobrze się wchłania i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Polecam, lek który naprawdę pomaga.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.