zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent DqFarm
Adres


Pojemność 60szt
Postać Kapsułki
Dostępność

Spis treści:

Opis

Tkanka kostna to struktura podlegająca ciągłej przebudowie. Zachodzą w niej równolegle dwa procesy: rozkładu tkanki kostnej i uwolnienia wapnia oraz tworzenie tkanki kostnej przez wbudowanie wapnia do kości. Najważniejsze jest, aby zachowana była równowaga pomiędzy tymi dwoma procesami. Niestety wraz z wiekiem jest ona zaburzona, gdyż w czasie starzenia się organizmu nasilają się procesy rozkładu tkanki kostnej. Aby przywrócić równowagę niezbędna jest odpowiednia dieta bogata w dużą zawartość witaminy D i K oraz właściwa suplementacja produktami zawierającymi dobrze przyswajalne formy tych witamin.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

D-Vitum Forte Max 4000 j.m. K2 witamina D i K dla dorosłych 60 kapsułek Skład

Wysokolinolenowy olej z nasion lnu (Linum usitatissimum) tłoczony na zimno, żelatyna (składnik otoczki), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, menachinon (witamina K2), cholekalcyferol (witamina D3).

1 kapsułka zawiera:

100 µg (133%*) witaminy K2 MK-7, 100 µg (4000 j.m., 2000%*) witaminy D3 oraz 186 mg oleju z nasion lnu, w tym 93 mg kwasu alfa-linolenowego (omega-3)

*% referencyjnej wartości spożycia

D-Vitum Forte Max 4000 j.m. K2 witamina D i K dla dorosłych 60 kapsułek Wskazania

Preparat polecany jest osobom dorosłym w celu uzupełniania diety w witaminy D3 i K2. 

D-Vitum Forte Max 4000 j.m. K2 witamina D i K dla dorosłych 60 kapsułek Działanie

Witamina D wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni, budowę kości i zębów. Bierze udział w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu oraz utrzymaniu właściwego poziomu wapnia we krwi.

Witamina K również uczestniczy w utrzymaniu zdrowych kości. Preparat D-Vitum forte K2 zawiera naturalną witaminę K2 - menachinon-7 (MK-7) otrzymywaną z natto w procesie biofermentacji z udziałem dobrych bakterii Bacillus subtilis. Witamina K2 dostarczana jest do organizmu głównie z dietą oraz dzięki syntezie prowadzonej przez bakterie jelitowe. 

D-Vitum Forte Max 4000 j.m. K2 witamina D i K dla dorosłych 60 kapsułek Dawkowanie

Zdrowe osoby dorosłe powyżej 75 roku życia - 1 kapsułka dziennie po posiłku.

D-Vitum Forte Max 4000 j.m. K2 witamina D i K dla dorosłych 60 kapsułek Przeciwwskazania

W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych należy przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem.

D-Vitum Forte Max 4000 j.m. K2 witamina D i K dla dorosłych 60 kapsułek Dodatkowe

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Preparat polecany jest osobom dorosłym w celu uzupełniania diety w witaminy D3 i K2. 

Kluczowy składnik

witamina D witamina K olej lniany

Rejestracja

suplement diety

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.