product-image
Corega Tabs Bio Formula tabletki do czyszczenia protez zębowych 136 sztuk
38.70 zł
Corega Tabs Bio Formula tabletki do czyszczenia protez zębowych 136 sztuk

Corega Tabs Bio Formula tabletki do czyszczenia protez zębowych 136 sztuk

4.50

ocena ocena ocena ocena ocena

(2)


Producent
GlaxoSmithKline

ul. Rzymowskiego 53, 02-697 Warszawa

Pojemność
136szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 0.28 zł


Dostępny

38.70 zł

Opis

Corega Tabs Bio Formuła, tabletki do czyszczenia protez – wyrób medyczny przeznaczony do oczyszczania protez zębowych bez powodowania ich zarysowań. Składniki aktywne pomagają uzyskać efekt gładkich, czystych i pozbawionych przebarwień protez.

Skład

Wodorowęglan sodu, Kwas cytrynowy, Karonian potasu (monosiarczan potasu), Węglan sodu, Nadtlenek węglanu sodu, TAED, Benzoesan sodu, PEG-180, Laurylosiarczan sodu, Kopolimer VP/VA, Aromat, Subtylizyna, Guma celulozowa, CI 42090, CI 73015

Przeznaczenie produktu

Wyrób medyczny należy stosować w celu czyszczenia protez zębowych i eliminacji bakterii oraz grzybów znajdujących się na ich powierzchni. Produkt wykorzystuje formułę czyszczącą “micro clean”, dzięki czemu pozwala na bardziej efektywne działanie niż pasta do zębów. Składniki aktywne wyrobu pomagają eliminować 99,9% bakterii odpowiedzialnych za przykry zapach.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Wrzuć tabletkę Corega do pojemnika lub szklanki z taką ilością ciepłej (nie gorącej) wody, aby można było w niej całkowicie zanurzyć protezę. Po namoczeniu przez 3-5 minut wyczyść protezę miękką szczoteczką. Następnie dokładnie opłucz protezę pod bieżacą wodą. Pozostały roztwór niezwłocznie wylej.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Produkt szkodliwy w przypadku połknięcia. Działa silnie drażniąco na oczy. Po bezpośrednim kontakcie rąk z tabletkami lub roztworem należy dokładnie umyć ręce. W przypadku dostania się do oczu: przez kilka minut ostrożnie płukać wodą. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Jeśli podrażnienie oczu nie ustępuje konieczna jest porada lub pomoc lekarza. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i osób narażonych na przypadkowe połknięcie tabletek lub roztworu. W przypadku połknięcia: skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. W razie wystąpienia podrażnienia: zaprzestać stosowania i zasięgnąć porady lekarza. Zawiera olejek mięty pieprzowej i subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

  • Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Jeżeli dolegliwości nie ustępują po 7 dniach należy skonsultować się z lekarzem
  • Nie należy stosować produktu po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu.
  • Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
  • Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek składnik produktu.
  • Kobiety w ciąży lub karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Dodatkowe

klej do protez klej do protez zębowych krem do protez szczoteczka do protez tabletki do czyszczenia protez pasta do protez tabletki do protez środki do czyszczenia protez zębowych Proteza Protezy Proteza częściowa Aparat na zęby Aparat stały Proteza zębowa

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Postać

Problem

zęby dziąsła

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Kinga
Tabletki corega tabs zakupiłam mojemu tacie. Doskonale czyszczą protezy zębowe a jednocześnie mają działanie antybakteryjnie, chronią dziąsła przed infekcjami, odświeżają oddech i pozostawiają uczucie czystości. Tata jest bardzo zadowolony, tabletki corega to teraz u nas nr 1. Są łatwe w użyciu i bardzo wydaje. Korzystna cena, polecam!

ocena ocena ocena ocena ocena
Janusz
brak danych

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem