Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym 10 saszetek

Nowa cena
cena
10,39 zł
Ilość:
Producent GlaxoSmithKline
Pojemność 10szt.
Postać leku Proszek
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

1 saszetka zawiera 1000 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny i 40 mg kwasu askorbowego oraz substancje pomocnicze: sacharozę, kwas cytrynowy, cytrynian sodu, skrobię kukurydzianą, cyklaminian sodu, sacharynian sodu, bezwodną krzemionkę koloidalną, aromat cytrynowy, naturalną kurkuminę.

Wskazania

Coldrex MaxGrip jest wskazany do krótkotrwałego, objawowego leczenia: grypy lub przeziębienia. przebiegających z: gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, katarem, zapaleniem zatok.

Działanie

Coldrex MaxGrip jest lekiem o działaniu:  przeciwbólowym i przeciwgorączkowym (paracetamol w maksymalnej dawce), obkurczajacym naczynia krwionośne błon śluzowych nosa, zmniejszającym przekrwienie, udrożniającym nos i zatoki - (fenylefryna), uzupełniającym niedobory witaminy C (kwas askorbowy).

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Jedna saszetka preparatu Coldrex MaxGrip co 4 do 6 godzin. Nie stosować więcej niż 4 saszetki na dobę. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej - preparatu Coldrex MaxGrip nie należy stosować dłużej niż siedem dni. Proszek należy rozpuścić w gorącej wodzie i wypić.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym 10 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym 10 saszetek kupili także:

Sinupret 50 tabletek

Sinupret kaps. jest lekiem naturalnego pochodzenia uzyskiwanego z 5 roślin (korzeń goryczki, kwiat pierwiosnka, ziele szczawiu, kwiat czarnego bzu, ziele werbeny). Działa przeciwzapalnie i sekretolitycznie powodując rozrzedzenie wydzieliny zalegającej w zatokach, zmniejszenie obrzęku błon śluzowych górnych dróg oddechowych oraz uwalnia od ucisku i bólu głowy. 

Dodatkowo lek działa wspomagająco w ostrych i przewlekłych stanach zapalenia zatok. 

La Roche Effaclar oczyszczający żel do skóry tłustej 200 ml

Effaclar Oczyszczający żel do skóry tłustej od La Roche-Posay umożliwia dokładne oczyszczenie cery trądzikowej i wrażliwej jednocześnie. Zaawansowana formuła nie wysusza skóry, a obecne składniki sebo-regulujące, ograniczają nadmierne przetłuszczanie się i błyszczenie. Żel nie posiada mydła, parabenów i alkoholu, dzięki czemu nie podrażnia skóry. Cera po zastosowaniu produktu jest idealnie odświeżona i promienna.

Etiaxil Original antyperspirant z aktywnym systemem Apx 15 ml
Etiaxil Original to jeden z najlepszych i najbardziej skutecznych antyperspirantów, który zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i jego przykrym zapachem. Formuła zawiera aktywny system ochrony i pielęgnacji skóry Apx.
Etiaxil Original antyperspirant z aktywnym systemem Apx 15 ml
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.