Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres


Pojemność 10szt.
Postać Saszetki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Opis produktu

Coldrex MaxGrip to lek na przeziębienie w saszetkach, który może być stosowany również w leczeniu pierwszych objawów grypy. Wykazuje  działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. . Leczy krótkotrwałe infekcje wirusowe u dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia. 

Coldrex MaxGrip kompleksowo  zwalcza objawy przeziębienia lub grypy takie jak dreszcze, gorączka, ból głowy, ból gardła, a także ostry nieżyt nosa. To wieloskładnikowy lek w formie rozgrzewającego napoju o przyjemnym, cytrynowym smaku.

Skład

Jedna saszetka zawiera 1000 mg paracetamolu (Paracetamolum), 10 mg chlorowodorku fenylefryny (Phenylephrini hydrochloridum) oraz 40 mg kwasu as korbowego (Acidum ascorbicum).

Wskazania

Coldrex MaxGrip w saszetkach to lek do krótkotrwałego, objawowego leczenia grypy lub przeziębienia, przebiegających z gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, nieżytem nosa (katarem). 

Działanie

Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo,

Chlorowodorek fenylefryny zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa 

Witamina C, uzupełnia niedobór tej witaminy, który może być zaobserwowany na początku ostrej infekcji wirusowej. 

Dzięki kombinacji tych trzech składników aktywnych szybko zwalcza objawy przeziębienia i grypy. 

 Najwyższa dawka paracetamolu wśród produktów Coldrex.Jak używać Coldrex MaxGrip?

Zawartość saszetki Coldrex MaxGrip należy dokładnie rozpuścić w połowie szklanki z gorącą wodą  i wypić bezpośrednio po przygotowaniu. W razie konieczności można dodać zimnej wody lub dosłodzić. 

Dawkowanie

Saszetki na przeziębienie i grypę należy dawkować w odstępach co najmniej czterogodzinnych, nie częściej niż cztery razy w ciągu doby. Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat powinni stosować jedną saszetkę co 4 do 6 godzin. Nie stosować częściej niż co 4 godziny ani nie więcej niż  4 saszetki na dobę.

 Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, produktu leczniczego nie należy stosować dłużej niż 3 dni. Przy utrzymujących się objawach należy zasięgnąć porady lekarskiej. Zaleca się stosowanie możliwie najniższej dawki leku. Nie wolno podawać preparatu dzieciom poniżej 12. roku życia.

Przeciwwskazania

Saszetki na przeziębienie Coldrex MaxGrip nie mogą być stosowane u osób wykazujących nadwrażliwość na paracetamol, fenylefrynę, kwas askorbowy lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie wolno stosować leku jednocześnie z innymi środkami zawierającymi paracetamol.  Nie wolno przyjmować produktu w przypadku ciężkiej niewydolności wątroby lub nerek oraz u osób z chorobą alkoholową. Coldrex MaxGrip nie może być stosowany w trakcie przyjmowania zydowudyny, inhibitorów monoaminooksydazy (MAO) i okresie 2 tygodni po ich ostatnim zastosowaniu.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Postać

Stosowanie

Coldrex MaxGrip w saszetkach to lek do krótkotrwałego, objawowego leczenia grypy lub przeziębienia, przebiegających z gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, nieżytem nosa (katarem). 

Działanie

• Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo,• Chlorowodorek fenylefryny zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa • Witamina C, uzupełnia niedobór tej witaminy, który może być zaobserwowany na początku ostrej infekcji wirusowej. • Dzięki kombinacji tych trzech składników aktywnych szybko zwalcza objawy przeziębienia i grypy.  Najwyższa dawka paracetamolu wśród produktów Coldrex.Jak używać Coldrex MaxGrip?Zawartość saszetki Coldrex MaxGrip należy dokładnie rozpuścić w połowie szklanki z gorącą wodą  i wypić bezpośrednio po przygotowaniu. W razie konieczności można dodać zimnej wody lub dosłodzić. 

Kluczowy składnik

paracetamol fenylefryna witamina C

Rejestracja

lek

Sposób aplikacji

doustnie

Karolina
Coldrex mam zawsze w pobliżu na wypadek przeziębiania czy grypy. Niezawodny lek, który już po paru godzinach stawia na nogi zwalczając pierwsze objawy choroby. Coldrex maxgrip rozgrzewa, uwalnia od bólu i gorączki. Na dodatek jest smaczny więc wypicie nie sprawia problemu. Dobra cena. Coldrex max to lek godny polecenia.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.