zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Kategoria Kosmetyki i uroda

Nowa linia przeciwsłoneczna Synchroline Sunwards

 Nowa linia przeciwsłoneczna Synchroline Sunwards
KOMPLETNA OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

W laboratoriach General Topics we Włoszech opracowano innowacyjną linię dermokosmetyków przeciwsłonecznych SYNCHROLINE SUNWARDS. Zapewniają one globalną ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB, promieniowaniem czerwonym i światłem widzialnym. Zastosowana w preparatach Sunwards technologia SYNCHROBLOCK® zapobiega wchłanianiu filtrów przeciwsłonecznych przez skórę, gwarantując większą skuteczność ochronną i większą ich tolerancję. Nowoczesne opakowania wyposażone w UV ALERT informują o poziomie intensywności promieniowania UV dla większej świadomości . Lekka konsystencja dermokosmetyku sprawia, że produkt szybko się wchłania, nie zostawiając na skórze tłustego filmu.

Nowa linia preparatów SYNCHROLINE SUNWARDS powstała w oparciu o technologię SYNCHROBLOCK®. Umożliwia ona powstrzymanie przenikania cząsteczek filtrów przeciwsłonecznych do głębszych warstw naskórka i gwarantuje ich pozostanie na powierzchni. Dzięki temu filtry działają dłużej i skuteczniej, jednocześnie nie podrażniając skóry. Produkty Synchroline Sunwards mogą być więc bezpiecznie stosowane także przez osoby o skórze wrażliwej, skłonnej do zaczerwienienia oraz do alergii. Zastosowanie technologii Synchroblock® pozwala również na ochronę zawartych w preparatach filtrów przed ich degradacją spowodowaną przez promieniowanie UV, przez co produkty dłużej zachowują swoje właściwości ochronne i co za tym idzie – bezpieczeństwo stosowania.

Dermokosmetyki SYNCHROLINE SUNWARDS nie tylko chronią, ale także pielęgnują skórę: ksylitol zapewnia skórze nawilżenie i regenerację, MSM (dimetyl sulfonu-składnik pochodzenia organicznego) działa łagodząco i przeciwzapalnie, działanie przeciwzmarszczkowe zapewnia H.A.T. (Hyaluronic Acid Technosophy) - zrównoważona mieszanina cząsteczek kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej.

Nowe produkty przeciwsłoneczne SYNCHROLINE SUNWARDS zostały zamknięte w opakowaniach typu airless, które ograniczają dostęp powietrza do kosmetyku, co pozwala na lepszą ochronę produktu i wydłuża jego przydatność do użycia. Dodatkowo opakowania wyposażono w UV Alert, pasek wykonany z światłoczułego materiału, którego zmieniający się kolor informuje o intensywności promieniowania UV, dla bardziej świadomej i ostrożnej ekspozycji na słońce.

Linię SUNWARDS tworzą:

  • Sunwards face cream SPF 30, 50 ml
  • Sunwards BB face cream SPF 30, 50 ml (krem koloryzujący)
  • Sunwards face cream SPF 50+, 50 ml

  • Sunwards BB face cream SPF 50+ ,50 ml (krem koloryzujący)


Malwina Bursztynowicz (kosmetolog)

Tytuł kosmetologa otrzymała w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach. Posiada również dyplom technika farmacji oraz kurs instruktora rekreacji ruchowej uzyskany w Polskiej Akademii Sportu. Ceni sobie rozwój osobisty, dlatego wciąż doszkala się w tej dziedzinie.

Aby dodać opinie o powyższym artykule - należy się zalogować

Informacje o blogu

Witamy na blogu apteki internetowej Wapteka.pl, na którym znajdziecie Państwo porady z zakresu zdrowia i medycyny, ułatwiające skuteczne zwalczanie przyczyn oraz objawów różnego rodzaju chorób, schorzeń czy problemów kosmetycznych.

Zapraszamy do lektury!

Informacje zawarte na blogu mają charakter informacyjny i nie stanowią porady medycznej oraz nie powinny zastępować konsultacji z lekarzem lub dietetykiem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.