zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Bionorica SE
Adres


Pojemność 100ml
Postać Syrop
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Opis produktu

Bronchipret®TE zawiera w swoim składzie ekstrakt z tymianku i bluszczu. Osoby cierpiące na męczący kaszel czy zapalenie oskrzeli łatwiej mogą pozbyć się zalegającej wydzieliny i kaszlu. Dodatkowo Bronchipret®TE, dzięki działaniu na przyczynę problemu, czyli stan zapalny skraca czas choroby i ogranicza możliwość powstania kaszlu poinfekcyjnego.

Skład

100 g syropu zawiera: Thymi herbae extractum fluidum (wyciąg płynny z ziela tymianku) (DER: 1:2-2,5; rozpuszczalnik ekstrakcyjny: amoniak 10% (m/m), glicerol 85%, etanol 90% [V/V]: woda oczyszczona (1:20:70:109)) 15,0 g Hederae helicis folii extractum fluidum (wyciąg płynny z liści bluszczu pospolitego) (DER: 1:1; rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 70% [V/V]) 1,5 g. Produkt leczniczy zawiera 7% [V/V] alkoholu.

Wskazania

Produkt leczniczy roślinny stosowany w objawach kaszlu z zalegającą wydzieliną, w łagodnych do umiarkowanych infekcjach i stanach zapalnych dróg oddechowych, takich jak ostre zapalenie oskrzeli.

Dla całej rodziny, w tym dzieci od 2. roku życia.

Działanie

Bronchipret®TE to lek, który
- Hamuje proces zapalny
- Ułatwia odkrztuszanie
- Redukuje napady kaszlu

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancje czynne oraz na inne rośliny z rodziny jasnotowatych (Lamiaceae) oraz araliowatych (Araliacae), brzozę, bylicę pospolitą, seler, lub na którąkolwiek substancję pomocniczą

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Produkt leczniczy roślinny stosowany w objawach kaszlu z zalegającą wydzieliną, w łagodnych do umiarkowanych infekcjach i stanach zapalnych dróg oddechowych, takich jak ostre zapalenie oskrzeli.Dla całej rodziny, w tym dzieci od 2. roku życia.

Działanie

Bronchipret®TE to lek, który- Hamuje proces zapalny- Ułatwia odkrztuszanie- Redukuje napady kaszlu

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.