Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Actavis
Adres

Parsippany-Troy Hills, New Jersey, Stany Zjednoczone

Pojemność 30 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Bilokord 5 mg tabletki powlekane 30 sztuk Skład

Każda tabletka zawiera zawiera 5 mg bisoprololu fumaranu.

Bilokord 5 mg tabletki powlekane 30 sztuk Wskazania

Preparat stosuje się w leczeniu stabilnej przewlekłej niewydolności serca.

Bilokord 5 mg tabletki powlekane 30 sztuk Działanie

Działanie preparatu polega na zmniejszeniu częstotliwości rytmu serca i siły jego skurczu, zmniejszeniu objętości wyrzutowej oraz obniżeniu ciśnienia tętniczego.

Bilokord 5 mg tabletki powlekane 30 sztuk Dawkowanie

Preparat ma postać tabletek przeznaczonych do stosowania doustnego. Tabletki należy przyjmować rano, niezależnie od posiłków. Należy je połykać popijając płynem, nie należy ich żuć ani rozgryzać.

Bilokord 5 mg tabletki powlekane 30 sztuk Przeciwwskazania

Preparatu nie wolno stosować w ciąży o ile w opinii lekarza nie jest to bezwzględnie konieczne. Preparat jest przeciwwskazany w okresie karmienia piersią. Do pozostałych przeciwwskazań zalicza  się: ostrą niewydolność serca, wstrząs kardiogenny, blok przedsionkowo-komorowy II lub III stopnia, zespół chorego węzła zatokowego, objawowe niedociśnienie tętnicze, ciężka astma oskrzelowa lub ciężka POChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc), zaawansowane stadium choroby zarostowej tętnic obwodowych lub ciężka postać zespołu Raynauda, kwasica metaboliczna, blok zatokowo-przedsionkowy, objawowa bradykardia, nieleczony guz chromochłonny nadnerczy.

Bilokord 5 mg tabletki powlekane 30 sztuk Dodatkowe

Nie wolno nagle przerywać stosowania preparatu, zwłaszcza u osób z chorobą niedokrwienną serca. Jeżeli wymagane jest zaprzestanie leczenia, należy stopniowo zmniejszać dawkę, zgodnie z zaleceniami lekarza. Nagłe zaprzestanie leczenia bisoprololem u chorych z chorobą niedokrwienną serca może prowadzić do nasilenia objawów choroby.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Preparat stosuje się w leczeniu stabilnej przewlekłej niewydolności serca.

Działanie

Działanie preparatu polega na zmniejszeniu częstotliwości rytmu serca i siły jego skurczu, zmniejszeniu objętości wyrzutowej oraz obniżeniu ciśnienia tętniczego.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.