zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent USP Zdrowie
Adres


Pojemność 30szt.
Postać Kapsułki
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu
Berimal Forte

Pierwszy w Polsce preparat zawierający standaryzowaną kompozycję polifenoli z bergamoty ActiBPF

„Efekt bergamoty”, zdrowie naczyń krwionośnych i prawidłowy metabolizm*

CZY WIESZ, ŻE...

W naszym organizmie nieustannie zachodzą procesy starzenia i odnowy. To od nich zależy sprawność i wydolność całego organizmu.
Bardzo ważne jest stałe monitorowanie stanu zdrowia.

Szczególne znaczenie mają następujące parametry:

Cholesterol

CHOLESTEROL

Glukoza

GLUKOZA

BMI

BMI

Jak dowodzą badania naukowe podstawą długiego życia w zdrowiu jest właściwe odżywianie i regularna aktywność fizyczna.

Zalecenia dotyczące zdrowego trybu życia:

CO WYRÓŻNIA BERIMAL FORTE?

Berimal Forte
 • Unikalny skład, przebadany naukowo

  Berimal Forte to pierwszy w Polsce preparat zawierający unikalny składnik aktywny ActiBPF oraz witaminę C.

 • Najwyższa zawartość substancji aktywnej

  Już jedna kapsułka Berimal Forte dostarcza wysoką, przebadaną naukowo porcję 500 mg ActiBPF.

 • Naturalne pochodzenie

  ActiBPF pozyskiwany jest z miąższu owoców Citrus bergamia Risso. Do produkcji Berimal Forte wykorzystywane są owoce bergamoty z tradycyjnych upraw zlokalizowanych na wybrzeżu Kalabrii (południowe Włochy).

 • Wysoka jakość

  Berimal Forte produkowany jest zgodnie z wymaganiami norm wytwarzania oraz jest poddawany kontrolom jakości.

Berimal Forte zapewnia „efekt bergamoty”, dostarczając codzienną porcję ActiBPF, a dzięki zawartości witaminy C działa antyoksydacyjnie, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych i prawidłowy metabolizm.*

Wykrzyknik

SKŁADNIK AKTYWNY ActiBPF

ActiBPF zawiera kompozycję polifenoli z bergamoty Citrus bergamia Risso (tzw. BPF- ang. Bergamot-derived Polyphenolic Fraction) standaryzowaną na zawartość pięciu flawonoidów (z grupy polifenoli): neoeriocytryny, neohesperydyny, naringiny, melitydyny, brutierydyny.

Synergiczne działanie

Wyjątkowe połączenie pięciu związków bioaktywnych, o różnych właściwościach sprawia, że składniki ActiBPF współdziałają ze sobą.

Proces standaryzacji

gwarantuje, że każda kapsułka Berimal Forte zawiera tę samą przebadaną kompozycję polifenoli z bergamoty.

KOMFORT STOSOWANIA

Bez cukru

BEZ cukru

Bez laktozy

BEZ laktozy

Bez alergenów

BEZ alergenów

Bez GMO

BEZ GMO

Odpowiedni dla wegetarian

Odpowiedni dla wegetarian

Dzienna porcja zawiera:

Składnik Zawartość w 1 kapsułce Zawartość w 2 kapsułkach
ActiBPF – sproszkowany sok z owoców bergamoty standaryzowany na 32% polifenoli 500 mg 1000 mg
Witamina C 50 mg (62,5%**) 100 mg (125%**)
** procent realizacji referencyjnych wartości spożycia

Jak stosować: 1-2 kapsułki dziennie przed posiłkiem.
Kapsułkę należy połknąć i popić wodą. Nie zaleca się wysypywania zawartości kapsułki do pożywienia.

Przechowywanie: w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej i suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Ostrzeżenia i inne informacje: Nie należy spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie zaleca się stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią. W przypadku przyjmowania leków hipolipemizujących, stosowanie produktu należy skonsultować z lekarzem. BPF nie powoduje podwyższenia poziomu aminotransferaz. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego stylu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczającą ilość składników odżywczych.

* Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Skład

ActiBPF - sproszkowany sok z owoców bergamoty (Citrus bergamia Risso) standaryzowany na zawartość 32% BPF (ang. Bergamot - derived Polyphenolic Fraction); otoczka kapsułki roślinnej: hydroksypropylometyloceluloza; kwas L-askorbinowy; barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza.

Berimal Forte nie zawiera cukru, laktozy, konserwantów i alergenów. Produkt odpowiedni dla wegetarian.

Składnik

Zawartość w 1 kapsułce

Zawartość w 2 kapsułkach

ActiBPF - sproszkowany sok z owoców bergamoty standaryzowany na zawartość 32% polifenoli

500 mg


1000 mg

witamina C

50 mg (62,5%**)

100 mg (125%**)

** - procent realizacji Referencyjnych Wartości Spożycia

Wskazania

Berimal Forte zapewnia „efekt bergamoty”, uzupełniając codzienną dietę w przebadaną naukowo kompozycję polifenoli, a dzięki zawartości witaminy C dodatkowo działa antyoksydacyjnie, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych oraz prawidłowy metabolizm.

Działanie

Składnik aktywny ActiBPF jest w 100% naturalny. Zawiera unikalną kompozycję polifenoli z bergamoty (tzw. BPF- ang. Bergamot- derived Polyphenolic Fraction) standaryzowaną na obecność pięciu flawonoidów (z grupy polifenoli): neoeriocytryny, neohesperydyny, naringiny, melitydyny i brutierydyny. Składniki tej kompozycji współdziałają ze sobą dla zapewnienia jak najlepszych rezultatów.

Berimal Forte to preparat wysokiej jakości, produkowany zgodnie ze standardami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP – ang. Good Manufacturing Practice).

Dawkowanie

1-2 kapsułki dziennie przed posiłkiem. Kapsułkę należy połknąć i popić wodą. Nie zaleca się wysypywania zawartości kapsułki do pożywienia (z uwagi na gorzki smak).

Przeciwwskazania

Nie należy spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie zaleca się stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią. W przypadku przyjmowania leków hipolipemizujących, stosowanie produktu należy skonsultować z lekarzem. BPF nie powoduje podwyższenia poziomu aminotransferaz. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego stylu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczającą ilość składników odżywczych.

Dodatkowe

Berimal Forte suplement diety to pierwszy w Polsce preparat o wysokiej, zgodnej z badaniami naukowymi zawartości polifenoli z bergamoty Citrus bergamia Risso, w formie ActiBPF

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Berimal Forte zapewnia „efekt bergamoty”, uzupełniając codzienną dietę w przebadaną naukowo kompozycję polifenoli, a dzięki zawartości witaminy C dodatkowo działa antyoksydacyjnie, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych oraz prawidłowy metabolizm.

Działanie

Składnik aktywny ActiBPF jest w 100% naturalny. Zawiera unikalną kompozycję polifenoli z bergamoty (tzw. BPF- ang. Bergamot- derived Polyphenolic Fraction) standaryzowaną na obecność pięciu flawonoidów (z grupy polifenoli): neoeriocytryny, neohesperydyny, naringiny, melitydyny i brutierydyny. Składniki tej kompozycji współdziałają ze sobą dla zapewnienia jak najlepszych rezultatów. Berimal Forte to preparat wysokiej jakości, produkowany zgodnie ze standardami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP – ang. Good Manufacturing Practice).

Kluczowy składnik

witamina C bergamota

Rejestracja

suplement diety kosmetyk

Zofia
Berimal forte stosuję od 2 miesięcy i jestem zadowolona. Poziom cholesterolu obniża się. Lekarz zalecił stosować przez 3 miesiące dlatego na końcowe efekty jeszcze trzeba poczekać ale jestem dobrej myśli ponieważ produkt ma dobre opinie Cena w waptece korzystna.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.