zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 2 szt.
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

Każda globulka zawiera 1000 mg metronidazolu (Metronidazolum).

Wskazania

Wskazaniami do stosowania preparatu jest rzęsistkowica oraz nieswoiste zapalenie pochwy. 

Działanie

Preparat stosowany miejscowo (dopochwowo) wykazuje działanie przeciwinfekcyjne. Zwalcza zakażenia bakteryjne i pierwotniakowe.

Dawkowanie

Dopochwowo. Częstotliwość stosowania i czas trwania leczenia ustala lekarz. Zaleca się stosowanie leku wieczorem.   Uwaga! Podczas stosowania leku i przynajmniej jeden dzień po zakończeniu leczenia nie należy spożywać napojów alkoholowych. Metronidazol nasila toksyczne działanie alkoholu. Spożycie alkoholu w czasie leczenia preparatem może wywołać działania niepożądane takie jak np.: uczucie gorąca, poty, bóle głowy, nudności, wymioty, bóle w nadbrzuszu.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. 

Przeciwwskazania

Do przeciwwskazań do stosowania preparatu zalicza się nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki na receptę

Stosowanie

Wskazaniami do stosowania preparatu jest rzęsistkowica oraz nieswoiste zapalenie pochwy. 

Działanie

Preparat stosowany miejscowo (dopochwowo) wykazuje działanie przeciwinfekcyjne. Zwalcza zakażenia bakteryjne i pierwotniakowe.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.