Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 2 szt.
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Arilin rapid 1g globulki dopochwowe 2 sztuki Skład

Każda globulka zawiera 1000 mg metronidazolu (Metronidazolum).

Arilin rapid 1g globulki dopochwowe 2 sztuki Wskazania

Wskazaniami do stosowania preparatu jest rzęsistkowica oraz nieswoiste zapalenie pochwy. 

Arilin rapid 1g globulki dopochwowe 2 sztuki Działanie

Preparat stosowany miejscowo (dopochwowo) wykazuje działanie przeciwinfekcyjne. Zwalcza zakażenia bakteryjne i pierwotniakowe.

Arilin rapid 1g globulki dopochwowe 2 sztuki Dawkowanie

Dopochwowo. Częstotliwość stosowania i czas trwania leczenia ustala lekarz. Zaleca się stosowanie leku wieczorem.   Uwaga! Podczas stosowania leku i przynajmniej jeden dzień po zakończeniu leczenia nie należy spożywać napojów alkoholowych. Metronidazol nasila toksyczne działanie alkoholu. Spożycie alkoholu w czasie leczenia preparatem może wywołać działania niepożądane takie jak np.: uczucie gorąca, poty, bóle głowy, nudności, wymioty, bóle w nadbrzuszu.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. 

Arilin rapid 1g globulki dopochwowe 2 sztuki Przeciwwskazania

Do przeciwwskazań do stosowania preparatu zalicza się nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Arilin rapid 1g globulki dopochwowe 2 sztuki Dodatkowe

Należy poinformować lekarza gdy występuje nadwrażliwość na metronidazol lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, ciężkie zaburzenia czynności wątroby, padaczkę lub inne choroby neurologiczne, choroby układu krwiotwórczego. Gdy przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe, fenytoinę, preparaty litu. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przepuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie stosować w pierwszym trymestrze ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Stosowanie preparatu w drugim i trzecim trymestrze ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy jest to bezwzględnie konieczne.

Kategoria

Zdrowie

Stosowanie

Wskazaniami do stosowania preparatu jest rzęsistkowica oraz nieswoiste zapalenie pochwy. 

Działanie

Preparat stosowany miejscowo (dopochwowo) wykazuje działanie przeciwinfekcyjne. Zwalcza zakażenia bakteryjne i pierwotniakowe.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.