zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Apteo
Adres

ul. Krakowiaków 65, 02-255 Warszawa

Pojemność 60 szt.
Postać Kapsułki
Dostępność

Spis treści:

Apteo Witamina D Forte 2000 j.m. 60 kapsułek Skład

1 kapsułka zawiera 2000 j.m (50 µg) witaminy D.

Apteo Witamina D Forte 2000 j.m. 60 kapsułek Wskazania

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego dla dorosłych w profilaktyce:

Osteomalacji i osteoporozy.

Złamań i upadków u osób po 65 roku życia.

Niedoborów witaminy D, które mogą zwiększać ryzyko wystąpienia m.in. cukrzycy typu I, niektórych nowotworów i chorób autoimmunologicznych, chorób układu sercowo-naczyniowego oraz zespołu metabolicznego.

Przeziębienia i grypy – dawka 2000 j.m. witaminy D dziennie wpływa znacząco na eliminację występowania przeziębienia i grypy.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego dla dorosłych w profilaktyce: Osteomalacji i osteoporozy. Złamań i upadków u osób po 65 roku życia. Niedoborów witaminy D, które mogą zwiększać ryzyko wystąpienia m.in. cukrzycy typu I, niektórych nowotworów i chorób autoimmunologicznych, chorób układu sercowo-naczyniowego oraz zespołu metabolicznego. Przeziębienia i grypy – dawka 2000 j.m. witaminy D dziennie wpływa znacząco na eliminację występowania przeziębienia i grypy.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.