zdjecie zdjecie

Aftargent Nano żel na afty 15 ml

cena
12,85 zł
Ilość:
Producent Solinea
Pojemność 15ml
Postać Żel
Informacja WYRÓB MEDYCZNY!
Dostępna ilość
33%Complete

Spis treści:

Skład

Woda oczyszczona, glikol propylenowy, PVP, D-pantenol, nanokoloid srebra, chlorek benzalkoniowy, aromat miętowy.

Wskazania

afty, pleśniawki, drobne urazy i otarcia błony śluzowej jamy ustnej wywołane przez protezy zębowe oraz aparaty ortodontyczne, stany zapalnej jamy ustnej.

Działanie

Aftargent nano żel na afty łagodzenie stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej. 
Substancje czynne zawarte w żelu Aftargent nano tworzą ochronną barierę na błonie śluzowej jamy ustnej, izolując miejsce występowania zmiany od drażniących czynników zewnętrznych. Obecny w preparacie nanokoloid srebra wykazuje silne działanie antybakteryjne, co przyczynia się do złagodzenia objawów zapalenia, takich jak ból i pieczenie. D-panthenol łagodzi podrażnienie oraz przyspiesza regenerację błony śluzowej jamy ustnej.

Dawkowanie

preparat do stosowania miejscowego na błonę śluzową jamy ustnej. Nanieść niewielką ilość żelu na miejsce zmienione chorobowo. Aplikację powtarzać 3-4 razy dziennie. Aby zapewnić optymalbne działanie preparatu, bezpośrednio po aplikacji nie nalezy dotykać miejsca występowania zmiany oraz przez około 30 minut nie należy spożywać posiłków oraz napojów. 

Opinie o Aftargent Nano żel na afty 15 ml

Agata

Żel jest skuteczny. U mnie po 2 dniach afty znikły.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.