zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Pharmabest
Adres


Pojemność 10szt.
Postać Proszek
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Vivomixx saszetki to probiotyczny suplement diety. W jego skład wchodzi liofilizat 8 wyselekcjonowanych szczepów żywych kultury bakterii probiotycznych. Preparat przeznaczony jest do stosowania jako uzupełnienie diety w przypadku wystąpienia stanów zapalnych jelit. Mogą go przyjmować dorośli, dzieci i niemowlęta. Vivomixx pomaga dbać o zdrowie flory bakteryjnej jelit i odbudowywać ją, jeśli uległa zaburzeniom. 

1 saszetka preparatu zawiera aż do 450 mld bakterii

Vivomixx 450 doskonale sprawdza się w stanach: 

- zapalnych jelit;  

- zagrożenia zapaleniem lub zapalenia zbiornika jelitowego; 

- popromiennych zapaleniach jelit (tj. biegunka wywołana radioterapią); 

- schorzeń czynnościowych jelit (zespół jelita nadwrażliwego, zaparcia); 

- antybiotykoterapii; 

- niealkoholowej choroby stłuszczeniowej wątroby; 

- polekowych zaburzeń flory jelitowej. 

Produkt bezglutenowy, nie zawiera laktozy, konserwantów ani substancji sztucznie słodzących. Prebiotyk jest wytwarzany również w postaci 225 czyli zawierający 225 miliardów bakterii.

Skład

Maltoza, liofilizowane żywe kultury bakterii (wytworzone z udziałem pochodnych mleka): Streptococcus thermophilus DSM24731®, Bifidobacterium longum DSM24736®, Bifidobacterium breve DSM24732®, Bifidobacterium infantis DSM24737®, Lactobacillus acidophilus DSM24735®, Lactobacillus plantarum DSM24730®, Lactobacillus paracasei DSM24733®, Lactobacillus delbrueckii ssp. bulgaricus DSM24734®; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu. 

Wskazania
Probiotyk Vivomixx przeznaczony jest do suplementacji diety dzieci powyżej 3 lat i osób dorosłych. Suplement ma postać proszku zamkniętego w saszetkach, z którego sporządza się zawiesinę przyjmowana doustnie. Zawiera liofilizat żywych kultur bakterii. W jednej saszetce znajduje się 450 miliardów (4,5x1011) jednostek tworzących kolonie (jtk.). 

Vivomixx dla dzieci

Preparat Vivomixx może być podawany dzieciom powyżej trzeciego roku życia.
Działanie
Produktu nie powinno się przechowywać w miejscach, które są w zasięgu małych dzieci. Preparatu nie można stosować jako zamiennika zróżnicowanej diety. W dawkowaniu nie należy przekraczać wskazanej dziennej porcji do spożycia. Jeśli występuje uczulenie na którykolwiek składnik preparatu, nie należy go przyjmować. Vivomixx nie zawiera glutenu ani laktozy. 
Dawkowanie

1-2 saszetki. U dzieci powyżej 3 lat i osób dorosłych: zawartość saszetki należy rozpuścić w letniej wodzie lub innym letnim płynie (mleko, sok, jogurt) i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Nie należy go natomiast rozpuszczać w płynach gazowanych ani gorących.  

Dodatkowe

Przed użyciem należy zapoznać się z informacjami, które zawiera ulotka. Znajdują się tam przeciwwskazania, wskazania oraz niezbędne dane dotyczące niepożądanych działań związanych ze stosowaniem preparatu oraz informacje dotyczące jego dawkowania. Można także skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Należy pamiętać, że niewłaściwe stosowanie każdego leku zagraża życiu lub zdrowiu przyjmującej go osoby. 

Przechowywać w lodówce w temperaturze 2-8°C, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem i wilgocią. Po zakończeniu stosowania produktu, należy pozbyć się pozostałości. Jeżeli zachodzi taka konieczność, dopuszcza się przechowywanie produktu w temperaturze poniżej 25°C przez maksymalnie 7 dni bez negatywnego wpływu na zawartość.

Krople Vivomixx dla noworodków

Wśród preparatów Vivomixx warto zwrócić uwagę na Vivomixx krople. Oprócz dzieci i osób dorosłych można podawać je również niemowlętom od pierwszych dni życia, w tym niemowlętom urodzonym przedwcześnie. Należy pamiętać, by podawać je pod nadzorem lekarza. Vivomixx może być stosowany również jako krople na zaparcia

Inne dostępne postacie probiotyku Vivomixx

Probiotyk dostępny jest również w postaci kapsułek jako Vivomixx 10 kapsułek i Vivomixx Micro 30 kapsułek. W takiej postaci przyjmować mogą go dorośli oraz dzieci powyżej 3 roku życia. W przypadku niemowląt i młodszych dzieci zawartość kapsułki należy rozpuścić w płynie i spożyć tuż po przygotowaniu. 

Kategoria

Leki i suplementy

Producent

Postać

Stosowanie

Probiotyk Vivomixx przeznaczony jest do suplementacji diety dzieci powyżej 3 lat i osób dorosłych. Suplement ma postać proszku zamkniętego w saszetkach, z którego sporządza się zawiesinę przyjmowana doustnie. Zawiera liofilizat żywych kultur bakterii. W jednej saszetce znajduje się 450 miliardów (4,5x1011) jednostek tworzących kolonie (jtk.). Vivomixx dla dzieciPreparat Vivomixx może być podawany dzieciom powyżej trzeciego roku życia.

Działanie

Produktu nie powinno się przechowywać w miejscach, które są w zasięgu małych dzieci. Preparatu nie można stosować jako zamiennika zróżnicowanej diety. W dawkowaniu nie należy przekraczać wskazanej dziennej porcji do spożycia. Jeśli występuje uczulenie na którykolwiek składnik preparatu, nie należy go przyjmować. Vivomixx nie zawiera glutenu ani laktozy. 

Justyna
Polecam ten produkt. Miałam dylemat co wybrać vivomixx saszetki vivomixx krople czy vivomixx kapsułki. Padło na saszetki, poczytaliśmy opinie, skład i jesteśmy zadowoleni. Podajemy ten probiotyk dla dzieci. Ulotka i forum nie wspomina czy nadaje się dla niemowląt - ja podaję czterolatkowi i jest super. Wcześniej stosowałam zamiennik ale cena oraz łatwe dawkowanie zachęciły mnie do vivomixx a

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.