Spiriva proszek do inhalacji 18 mcg kapsułki 30 sztuk + inhalator HandiHaler

cena
146,24 zł
Producent Boehringer Ingelheim
Pojemność 30 szt.
Postać leku Kapsułki
Lek na receptę TAK
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Leczenie podtrzymujące przewlekłej obturacyjnej choroby płuc.

Dawkowanie

Inhalacje zawartością kapsułki za pomocą aparatu HandiHaler. Kapsułek nie należy połykać. Nie wolno dopuścić, aby podczas inhalacji preparat dostał się do oczu. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Przeciwwskazania

Możliwe skutki uboczne: Suchość w jamie ustnej, często występują zaparcia, zapalenie zatok lub gardła. Rzadko reakcje nadwrażliwości, trudności w oddawaniu moczu lub zatrzymanie moczu, kołatanie serca, zaburzenia widzenia. Może również wystąpić odruchowy skurcz oskrzeli po inhalacji.

Dodatkowe

Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na bromek tiotropium, atropinę lub jej pochodne, jaskrę, przerost gruczołu krokowego. Gdy przyjmujesz inne leki stosowane w leczeniu przewlekłej obturacyjnej choroby płuc. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. 

Opinie o Spiriva proszek do inhalacji 18 mcg kapsułki 30 sztuk + inhalator HandiHaler

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Produkt 3
Produkt 2
Produkt 1
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.