Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Scholl
Adres


Pojemność 1op.
Postać Pilnik
Dostępność

Spis treści:

Scholl Velvet Smooth elektroniczny pilnik do stóp z głowicą gruboziarnistą i szczoteczką złuszczającą [Różowy] Opis

Scholl Velvet Smooth™ elektroniczny pilnik do stóp z głowicą gruboziarnistą  i  szczoteczką złuszczającą pozwala na osiąganie szybszych i lepszych rezultatów*. Gruboziarnista głowica obrotowa usuwa twardą skórę, która tworzy się w wyniku wywierania nacisku na stopę. Szczoteczka złuszczająca delikatnie usuwa suchą, łuszczącą się skórę na stopach i nogach pomagając odsłonić jaśniejszą, młodziej wyglądającą skórę. *w porównaniu z metodami manualnymi
- Do stosowania na suchej i mokrej skórze
- Dwie prędkości w zależności od potrzeb
- Nowy kształt z wygodniejszym uchwytem
- Szczoteczka złuszczająca i głowica obrotowa w opakowaniu

Scholl Velvet Smooth elektroniczny pilnik do stóp z głowicą gruboziarnistą i szczoteczką złuszczającą [Różowy] Działanie

Stosowanie pilnika po raz pierwszy:
1. Zdejmij podstawę urządzenia, wysuwając zewnętrzną pokrywę baterii z uchwytu urządzenia.
2. Nacisnąć osłonę, aby otworzyć wewnętrzną pokrywę baterii.
3. Włożyć 4 nowe baterie AA w sposób wskazany na urządzeniu.
4. Docisnąć wewnętrzną pokrywę baterii w dół, aż się zatrzaśnie i zamknie.
5. Wymienić podstawę urządzenia, wciskając zewnętrzną pokrywę baterii na uchwyt urządzenia.
Regularne stosowanie urządzenia z głowicą obrotową do usuwania twardej skóry na stopach:
1. Upewnić się, że głowica obrotowa jest prawidłowo włożona do urządzenia. Nie korzystać z urządzenia bez włożonej głowicy obrotowej.
2. Delikatnie przesuwaj pilnik po twardej skórze aż do osiągnięcia pożądanej miękkości. Nie dociskać zbyt mocno, w przeciwnym razie urządzenie się zatrzyma.
3. Wyłączyć pilnik i sprawdzić, czy skóra jest wystarczająco gładka. Jeżeli efekt nie został osiągnięty, włączyć i powtórzyć czynność, aż do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu. Uwaga: nie stosować w tym samym miejscu jednorazowo przez dłużej niż 3-4 sekundy. Przerwać stosowanie w przypadku podrażnienia lub zaognienia skóry.
4. Wytrzeć lub opłukać stopy w celu usunięcia nadmiaru martwego naskórka.
5. Całkowicie wysuszyć skórę i zastosować krem nawilżający, aby stopy były wyjątkowo gładkie.

Regularne stosowanie urządzenia z szczoteczką złuszczającą do suchej skóry stóp i nóg.
1. Upewnić się, że głowica szczoteczki jest prawidłowo włożona do urządzenia. Nie korzystać z pilnika bez włożonej głowicy szczoteczki.
2. Delikatnie przesuwać głowicę szczoteczki po stopach i nogach, aby stopniowo złuszczać martwy naskórek. Kontynuować przesuwanie i nie dociskać zbyt mocno, w przeciwnym razie urządzenie się zatrzyma.
3. Uwaga: Nie stosować częściej niż dwa razy w tygodniu. Przerwać stosowanie w przypadku podrażnienia lub zaognienia skóry.
4. Wytrzeć lub opłukać stopy i nogi w celu usunięcia nadmiaru martwego naskórka.
5. Dokładnie wysuszyć skórę i zastosować krem nawilżający, aby pomóc odsłonić jaśniejszą, młodziej wyglądającą skórę.

Czyszczenie po użyciu
Urządzenie nie jest wodoodporne. Przed czyszczeniem wyłączyć urządzenie. Odłączyć i umyć głowicę obrotową, aby oczyścić powierzchnię.
1. Wyjąć głowicę, naciskając przycisk wysuwania z boku urządzenia i delikatnie wyciągnąć głowicę. Opłukać głowicę obrotową pod bieżącą wodą, aby wyczyścić jej powierzchnię.
2. Oczyścić korpus urządzenia za pomocą czystej, wilgotnej ścierki.
3. Wysuszyć głowicę obrotową i urządzenie główne za pomocą czystej i suchej ścierki.
4. Wymienić głowicę.

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Działanie

Stosowanie pilnika po raz pierwszy:1. Zdejmij podstawę urządzenia, wysuwając zewnętrzną pokrywę baterii z uchwytu urządzenia.2. Nacisnąć osłonę, aby otworzyć wewnętrzną pokrywę baterii.3. Włożyć 4 nowe baterie AA w sposób wskazany na urządzeniu.4. Docisnąć wewnętrzną pokrywę baterii w dół, aż się zatrzaśnie i zamknie.5. Wymienić podstawę urządzenia, wciskając zewnętrzną pokrywę baterii na uchwyt urządzenia.Regularne stosowanie urządzenia z głowicą obrotową do usuwania twardej skóry na stopach:1. Upewnić się, że głowica obrotowa jest prawidłowo włożona do urządzenia. Nie korzystać z urządzenia bez włożonej głowicy obrotowej.2. Delikatnie przesuwaj pilnik po twardej skórze aż do osiągnięcia pożądanej miękkości. Nie dociskać zbyt mocno, w przeciwnym razie urządzenie się zatrzyma.3. Wyłączyć pilnik i sprawdzić, czy skóra jest wystarczająco gładka. Jeżeli efekt nie został osiągnięty, włączyć i powtórzyć czynność, aż do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu. Uwaga: nie stosować w tym samym miejscu jednorazowo przez dłużej niż 3-4 sekundy. Przerwać stosowanie w przypadku podrażnienia lub zaognienia skóry.4. Wytrzeć lub opłukać stopy w celu usunięcia nadmiaru martwego naskórka. 5. Całkowicie wysuszyć skórę i zastosować krem nawilżający, aby stopy były wyjątkowo gładkie.Regularne stosowanie urządzenia z szczoteczką złuszczającą do suchej skóry stóp i nóg. 1. Upewnić się, że głowica szczoteczki jest prawidłowo włożona do urządzenia. Nie korzystać z pilnika bez włożonej głowicy szczoteczki.2. Delikatnie przesuwać głowicę szczoteczki po stopach i nogach, aby stopniowo złuszczać martwy naskórek. Kontynuować przesuwanie i nie dociskać zbyt mocno, w przeciwnym razie urządzenie się zatrzyma.3. Uwaga: Nie stosować częściej niż dwa razy w tygodniu. Przerwać stosowanie w przypadku podrażnienia lub zaognienia skóry. 4. Wytrzeć lub opłukać stopy i nogi w celu usunięcia nadmiaru martwego naskórka. 5. Dokładnie wysuszyć skórę i zastosować krem nawilżający, aby pomóc odsłonić jaśniejszą, młodziej wyglądającą skórę. Czyszczenie po użyciuUrządzenie nie jest wodoodporne. Przed czyszczeniem wyłączyć urządzenie. Odłączyć i umyć głowicę obrotową, aby oczyścić powierzchnię. 1. Wyjąć głowicę, naciskając przycisk wysuwania z boku urządzenia i delikatnie wyciągnąć głowicę. Opłukać głowicę obrotową pod bieżącą wodą, aby wyczyścić jej powierzchnię. 2. Oczyścić korpus urządzenia za pomocą czystej, wilgotnej ścierki.3. Wysuszyć głowicę obrotową i urządzenie główne za pomocą czystej i suchej ścierki.4. Wymienić głowicę.

Ela
Nie wyobrażam sobie lata bez niego! Standardowe tarki już dawno poszły w odstawkę. Super produkt!

Krystyna
Nie wiem jak mogłam żyć bez niego. Polecam się zaopatrzyć. Jest genialny.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.