Logo strony
Durex Sensual XL Wide Fit prezerwatywy 10 sztuk
Durex Sensual XL Wide Fit prezerwatywy 10 sztuk

30,99 zł

Durex Sensual XL Wide Fit prezerwatywy 10 sztuk

Durex Sensual XL Wide Fit prezerwatywy 10 sztuk

Sprawdź warianty

3 szt.
12,49 zł4,16 zł / 1 szt.
10 szt.
30,99 zł3,10 zł / 1 szt.

30,99 zł

3,10 zł za 1 szt.

Sprawdź warianty

3 szt.
12,49 zł4,16 zł / 1 szt.
10 szt.
30,99 zł3,10 zł / 1 szt.
  •  
  • Metody płatności

Zobacz również

Informacje o produkcie

Przeznaczenie produktu Durex Sensual XL

Ochrona przed niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Sposób użycia wyrobu medycznego

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Zawartość opakowania

10 sztuk prezerwatyw.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Kluczem jest wiedza i świadomość, dlatego przeczytaj instrukcję używania znajdującą się w środku, zwłaszcza jeśli używasz prezerwatyw do seksu analnego lub oralnego. Pamiętaj, że żadna metoda antykoncepcji nie chroni w 100% przed ciążą, HIV lub chorobami przenoszonymi drogą płciową. Prezerwatywy mogą stwarzać ryzyko zadławienia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Wyrób medyczny certyfikowany na zgodność z dyrektywą 93/42/EWG przez SGS Belgium NV. Przed użyciem sprawdź instrukcję używania.

Producent: Reckitt Benckiser (Polska) SA , ul. Wołoska 22, 02-675 Warszawa To jest wyrób medyczny. Używaj zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Produkty lecznicze, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego i wyroby medyczne wydane z apteki nie podlegają zwrotowi. Nie dotyczy to produktu zwracanego z powodu wady jakościowej, niewłaściwego ich wydania lub sfałszowania.

Atrybuty produktu

Marka:

Dla kogo:

  • dla mężczyzn

Rejestracja:

  • Wyrób medyczny

Postać:

  • pozostałe

Właściwości/Działanie:

  • ochronne

Chętnie kupowane