Yope

Znaleziono produktów: 102

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Yope

(102)

-

... 4
2 3 ... 4

Polska marka YOPE powstała z pasji do oryginalnych, naturalnych produktów oraz pięknych zapachów. Firma udowadnia, że można stworzyć świetnej jakości, naturalne, łagodne dla skóry produkty, które jednocześnie posiadają piękne zapachy i dobrą, niską cenę. W swojej ofercie YOPE posiada serię mydeł kuchennych, mydeł kosmetycznych, balsamów do rąk i ciała, kremów do rąk oraz środki czystości.

Aż 92% składników użytych w produktach YOPE jest pochodzenia naturalnego oraz o niskim stopniu przetworzenia. Marka postawiła na składniki przyjazne skórze i środowisku. W kosmetykach YOPE nie znajdziemy tajemniczych kompleksów, sztucznych barwników, zapachów, konserwantów, parabenów, pochodnych ropy naftowej, SLS-u, SLES-u i składników zagęszczających. Są w nich za to naturalne, pielęgnacyjne wyciągi roślinne, łagodne substancje myjące i zapachowe, wszystkie bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry.

Produkty YOPE zostały stworzone dzięki wiedzy i doświadczeniu kosmetologów i dermatologów. Dzięki temu powstały produkty o krótkiej liczbie składników, zawierające wyłącznie to co niezbędne, by kosmetyki YOPE były dobre i delikatne. Wszystkie substancje użyte są w najlepszych proporcjach i najkorzystniejszym stężeniu.

Dzięki bezpiecznym i łagodnym dla skóry składom, kosmetyków mogą używać dzieci i osoby o bardzo wrażliwej skórze.

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem