Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Yope

Polska marka YOPE powstała z pasji do oryginalnych, naturalnych produktów oraz pięknych zapachów. Firma udowadnia, że można stworzyć świetnej jakości, naturalne, łagodne dla skóry produkty, które jednocześnie posiadają piękne zapachy i dobrą, niską cenę. W swojej ofercie YOPE posiada serię mydeł kuchennych, mydeł kosmetycznych, balsamów do rąk i ciała, kremów do rąk oraz środki czystości.

Aż 92% składników użytych w produktach YOPE jest pochodzenia naturalnego oraz o niskim stopniu przetworzenia. Marka postawiła na składniki przyjazne skórze i środowisku. W kosmetykach YOPE nie znajdziemy tajemniczych kompleksów, sztucznych barwników, zapachów, konserwantów, parabenów, pochodnych ropy naftowej, SLS-u, SLES-u i składników zagęszczających. Są w nich za to naturalne, pielęgnacyjne wyciągi roślinne, łagodne substancje myjące i zapachowe, wszystkie bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry.

Produkty YOPE zostały stworzone dzięki wiedzy i doświadczeniu kosmetologów i dermatologów. Dzięki temu powstały produkty o krótkiej liczbie składników, zawierające wyłącznie to co niezbędne, by kosmetyki YOPE były dobre i delikatne. Wszystkie substancje użyte są w najlepszych proporcjach i najkorzystniejszym stężeniu.

Dzięki bezpiecznym i łagodnym dla skóry składom, kosmetyków mogą używać dzieci i osoby o bardzo wrażliwej skórze.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.