Filtry
Producenci, grupy i marki
Najczęściej wyszukiwane
Płyn Tabletki
Novo Nordisk - producent leków dla osób z cukrzycą | Wapteka.pl

Znaleziono produktów: 4

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Novo Nordisk - producent leków dla osób z cukrzycą | Wapteka.pl

(4)

-

Innowacyjne leki Novo Nordisk

Miliony osób cierpiących na choroby przewlekłe, także w krajach rozwijających się, mogą liczyć na nowoczesne leki i systemy ich aplikacji wytwarzane przez Novo Nordisk - światowego lidera w produkcji insuliny. Leki, które opracowuje, wspierają nie tylko osoby cierpiące na cukrzycę, ale także otyłość, rzadkie choroby krwi oraz układu hormonalnego.

W laboratoriach Novo Nordisk tworzone są innowacyjne leki biologiczne, które trafiają do ludzi na całym globie. Ważnym czynnikiem w ich powstawaniu są doświadczenia pacjentów, dzięki którym produkowane farmaceutyki odpowiadają na potrzeby współczesnego świata: wykorzystywane są zarówno w celach profilaktycznych, jak i ratowania życia.


Novo Nordisk - pokonać cukrzycę

Obecnie jedna na 11 osób na świecie zmaga się z cukrzycą, a liczba chorych będzie wzrastać w przyszłości. Novo Nordisk, w ramach strategii odpowiedzialności społecznej, podejmuje działania na rzecz profilaktyki cukrzycy typu 2 i otyłości. Współpracuje z jednostkami ochrony zdrowia i innymi podmiotami w różnych krajach w celu zapobiegania tego typu schorzeniom.

Novo Nordisk, poprzez prowadzone programy prospołeczne, wspiera dostawy insuliny dla pacjentów zamieszkujących kraje o niskich i średnich dochodach. Pomaga również dzieciom chorującym na cukrzycę typu 1 - dostarcza odpowiednie farmaceutyki i pomoc lekarską.


Filozofia Novo Nordisk

Nieleczone choroby prowadzą do powikłań, a także utraty życia. Ambicją Novo Nordisk jest stwarzanie leków ratujących zdrowie ludzi na całym świecie, zwłaszcza w krajach ubogich, gdzie dostęp do środków terapeutycznych jest utrudniony.

Zachowując wysokie standardy etyczne, zapewnia pacjentom rzetelne, pełne informacje o swoich produktach oraz dostępnych metodach leczenia. Reklamując je, kieruje się obowiązującymi w danym kraju zasadami i normami promocji.

Novo Nordisk inwestuje również w profilaktykę, aby zapobiegać rozwojowi chorób przewlekłych takich, jak cukrzyca typu 2, otyłość lub zaburzenia hormonalne.


Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem