Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Mustela

Znalezione obrazy dla zapytania mustela Mustela to firma, która od ponad 60 lat specjalizuje się w pielęgnacji skóry niemowląt i dzieci. Firma Mustela ciągle prowadzi nowe badania, by poznawać nowe potrzeby skóry niemowląt i dzieci ale też ich mam. Dzięki właśnie tym badaniom i wiedzy dzięki nim zdobytych, oferuje wszystkim dzieciom oraz ich mamom specjalistyczne dermokosmetyki, które są bezpieczne, skutecznie i bardzo bliskie naturze. 

 Firma Mustela, wspólnie z najbardziej znanymi naukowcami, zainicjowała innowacyjny program badawczy, poświęcony skórze dziecka od pierwszych dnia życia. Pierwszy raz w historii, udało się naukowcom zrekonstruować w laboratorium niemowlęcą skórę, co pozwoliło na szczegółowe jej badanie w warunkach laboratoryjnych, zarówno jej powierzchni jak i jej głębszych wartsw a nawet do poziomu wnętrza komórek i genów.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.