zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Herbapol Pruszków

Znalezione obrazy dla zapytania herbapol pruszków logo

Od sześćdziesięciu lat Warszawskie Zakłady Zielarskie "Herbapol Pruszków" specjalizują się w produkcji wyrobów wytwarzanych na bazie wyciągów ze starannie wyselekcjonowanych ziół. Wieloletnie doświadczenie i olbrzymia wiedza pracowników pozwalają na zaproponowanie Klientom preparatów oryginalnych, wyjątkowo skutecznych i w pełni bezpiecznych. Wprowadzonymi zasadami GMP - Dobrej Praktyki Wytwarzania, zostały objęte wszystkie fazy wytwarzania produktu - od skupu surowców, poprzez właściwy proces produkcyjny, zakup materiałów uzupełniających i opakowań, a na gotowych wyrobach oraz ich dystrybucji kończąc.

WZZ "Herbapol Pruszków" są jedynym w Polsce zakładem produkującym znane i cenione ziołowe pasty lecznicze: Debelizyna - środek zapobiegający nawrotom kamicy nerkowej; Fitolizyna - stosowana profilaktycznie w kamicy nerkowej; Fitoven - poprawiający krążenie żylne; Prostalizyna - stosowana w przypadkach przerostu gruczołu krokowego.

W grupie ziołowych produktów leczniczych szczycimy się także preparatami w płynie, m.in.: Azulan - preparat przeciwbakteryjny i przeciwzapalny; Herbogastrin i Solaren - specyfiki wspomagające prace przewodu pokarmowego; Reumosol - płyn stosowany do kąpieli rozgrzewających.

SORTUJ
CENA
15,60zł
18,47zł
14,05zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.