Logo strony
Oscillococcinum granulki, 30 dawek
Oscillococcinum granulki, 30 dawek

109,83 zł

Oscillococcinum granulki, 30 dawek

Oscillococcinum granulki, 30 dawek

lek

Sprawdź warianty

6 szt.
25,55 zł4,26 zł / 1 szt.
30 szt.
109,83 zł3,66 zł / 1 szt.

109,83 zł

3,66 zł za 1 szt.

Sprawdź warianty

6 szt.
25,55 zł4,26 zł / 1 szt.
30 szt.
109,83 zł3,66 zł / 1 szt.
  •  
  • Metody płatności

Zobacz również

Informacje o produkcie

Składniki Boiron Oscillococcinum granulki

Substancją czynną leku jest: Anas barbariae hepatis et cordis extractum 200K.

1 g granulek zawiera 0,01 ml wyciągu Anas barbariae hepatis et cordis 200K.

Pozostałe składniki to: sacharoza, laktoza.

Dawkowanie Boiron Oscillococcinum granulki

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki.

W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki.

Dzieci w wieku do 5 lat: według wskazań lekarza.

Dorośli, młodzież i dzieci w wieku powyżej 5 lat: Profilaktyka (leczenie zapobiegawcze): w okresie zwiększonej zachorowalności przyjmować 1 dawkę leku raz na tydzień.

Początek infekcji: zażyć 1 dawkę leku jak najwcześniej, w razie potrzeby powtórzyć 2 do 3 razy co 6 godzin.

Rozwinięta infekcja: 1 dawka leku rano i wieczorem przez 3 dni.

Stosować doustnie. Zawartość tubki rozpuścić w ustach, trzymając granulki pod językiem.

Czas stosowania: jeśli objawy choroby nasilą się lub utrzymują się dłużej niż 3 dni, należy skonsultować się z lekarzem. W profilaktyce lek można stosować do 6 miesięcy.

Kiedy nie stosować leku

Leku Oscillococcinum nie należy stosować, jeśli pacjent ma uczulenie na substancję czynną lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku.

Działania niepożądane

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Jeśli objawy choroby nasilą się lub utrzymują się dłużej niż 3 dni, należy skonsultować się z lekarzem. W przypadku wystąpienia gorączki powyżej 39°C, uporczywego kaszlu, duszności lub innych niepokojących objawów należy skontaktować się z lekarzem.

Stosowanie innych leków

Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach przyjmowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje stosować.

Ciąża i karmienie piersią

Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem

Stosowanie leku u dzieci i młodzieży

Przed rozpoczęciem stosowania leku Oscillococcinum u dzieci w wieku do 5 lat należy omówić to z lekarzem, farmaceutą lub pielęgniarką.

Prowadzenie pojazdów i maszyn

Uwzględniając skład leku, wpływ na prowadzenie pojazdów i obsługę maszyn nie jest spodziewany.

Producent: Boiron Sp. z o.o. , ul. Poleczki 21, 02-822 Warszawa To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Produkty lecznicze, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego i wyroby medyczne wydane z apteki nie podlegają zwrotowi. Nie dotyczy to produktu zwracanego z powodu wady jakościowej, niewłaściwego ich wydania lub sfałszowania.

Atrybuty produktu

Marka:

Dla kogo:

  • dla mężczyzn
  • dla kobiet
  • dla dorosłych
  • dla dzieci

Wiek:

  • 12 m+

Rejestracja:

  • Lek

Postać:

  • proszek

Kluczowy składnik:

Problem:

  • Przeziębienie
  • Grypa
  • Gorączka

Właściwości/Działanie:

  • łagodzące

Chętnie kupowane