product-image
LoGGic30 probiotyk 30 kapsułek
16.99 zł
LoGGic30 probiotyk 30 kapsułek

LoGGic30 probiotyk 30 kapsułek

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Pharmabest

Rumiana 31A, 02-956 Warszawa

Pojemność
30szt.
Postać


Dostępny

16.99 zł

Opis

LoGGic30 jest suplementem diety w postaci kapsułek przeznaczonym do suplementacji diety niemowląt, dzieci i osób dorosłych. 

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Skład

maltodekstryna, liofilizat bakterii kwasu mlekowego: Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) - wytworzono z udziałem kazeiny z mleka; substancja przeciwzbrylająca - mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; składniki otoczki kapsułki: żelatyna, barwnik - dwutlenek tytanu

Działanie

Kapsułka zawiera 3 miliardy (3 x 109) jednostek tworzących kolonie (jtk.) szczepu probiotycznego Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103). 

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie. 

Sposób przygotowania i sposób użycia: U niemowląt i dzieci poniżej 3 lat: kapsułkę należy otworzyć, a jej zawartość rozpuścić w letnim płynie i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

U dzieci powyżej 3 lat i osób dorosłych: kapsułkę należy połknąć i popić letnim płynem; kapsułkę można także otworzyć, a jej zawartość spożyć bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w letnim płynie.

Producent

Postać

Kluczowy składnik

bakterie probiotyczne

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Zosia
Loggic30 najlepszy w okresie antybiotykoterapii. Pomaga w odbudowie flory bakteryjnej i działa osłonowo na żołądek. Loggic30 probiotyk jest dużo tańszy od zamienników a przy tym taki sam dobry skład. Ma zastosowanie w przypadku niemowląt, dzieci i osób dorosłych. Polecam, dobre opinie wśród farmaceutów dlatego zdecydowałam się na zakup.

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem