Logo strony
Boiron Camilia, roztwór doustny, ampułki, 30 x 1 ml
Boiron Camilia, roztwór doustny, ampułki, 30 x 1 ml

71,28 zł

Boiron Camilia, roztwór doustny, ampułki, 30 x 1 ml

Boiron Camilia, roztwór doustny, ampułki, 30 x 1 ml

lek

Sprawdź warianty

10 szt.
25,90 zł2,59 zł / 1 szt.
30 szt.
71,28 zł2,38 zł / 1 szt.

71,28 zł

2,38 zł za 1 szt.

Sprawdź warianty

10 szt.
25,90 zł2,59 zł / 1 szt.
30 szt.
71,28 zł2,38 zł / 1 szt.
  •  
  • Metody płatności

Zobacz również

Opis produktu

Opis Boiron Camilia, roztwór doustny

Camilia jest homeopatycznym produktem leczniczym przeznaczonym dla niemowląt w okresie ząbkowania. Preparat łagodzi dolegliwości związane z wyrzynaniem się pierwszych zębów, takie jak ból, podrażnienie dziąseł, ślinotok, a czasami także rozdrażnienie i zaburzenia snu u dzieci.

Składniki Boiron Camilia, roztwór doustny

· Substancjami czynnymi leku są: Chamomilla vulgaris 9CH, Phytolacca decandra 5CH, Rheum 5CH. 1 ml leku zawiera 333,3 mg każdej substancji czynnej.

· Pozostały składnik to: woda oczyszczona.

Dawkowanie Boiron Camilia, roztwór doustny

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki.

Dawkowanie

3-6 razy na dobę wkraplać doustnie zawartość całego pojemniczka (minimsa). Nie stosować więcej niż 6 pojemniczków (minimsów) na dobę.

Czas stosowania

Leczenie kontynuować przez 3 do 8 dni. Jeżeli objawy utrzymują się dłużej niż 3 dni, wskazane jest zasięgnięcie porady lekarza w celu potwierdzenia, że są one związane z ząbkowaniem. Można powtórzyć powyższy schemat dawkowania przy kolejnym wystąpieniu objawów ząbkowania.

Sposób użycia

Stosować doustnie. Minims jest przeznaczony do jednorazowego użycia, nie należy go przechowywać po otwarciu.

Działanie

Camilia działa miejscowo, wspomagając naturalne procesy łagodzenia bólu i podrażnienia dziąseł. Składniki homeopatyczne zawarte w preparacie mają na celu zmniejszenie dyskomfortu dziecka w czasie wyrzynania zębów.

Wskazania

Produkt stosuje się w celu łagodzenia objawów towarzyszących bolesnemu ząbkowaniu u niemowląt.

Kiedy nie stosować leku

Leku Camilia nie należy stosować jeśli pacjent ma uczulenie na substancje czynne.

Działania niepożądane

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Lek Camilia należy stosować doustnie.

NIE WKRAPLAĆ DO OKA I UCHA.

NIE WSTRZYKIWAĆ.

W przypadku wystąpienia objawów mogących towarzyszyć ząbkowaniu, takich jak m.in.: wystąpienie gorączki, biegunki lub znacznego nasilenia objawów bólowych zalecana jest konsultacja z lekarzem.

Stosowanie innych leków

Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach przyjmowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje stosować.

Ciąża i karmienie piersią

W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących piersią przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem.

Producent: Boiron Sp. z o.o. , ul. Poleczki 21, 02-822 Warszawa To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Produkty lecznicze, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego i wyroby medyczne wydane z apteki nie podlegają zwrotowi. Nie dotyczy to produktu zwracanego z powodu wady jakościowej, niewłaściwego ich wydania lub sfałszowania.

Atrybuty produktu

Marka:

Dla kogo:

  • dla dzieci

Rejestracja:

  • Lek

Postać:

  • roztwór

Kluczowy składnik:

Problem:

  • Ząbkowanie

Właściwości/Działanie:

  • łagodzące
  • kojące

Chętnie kupowane