Eye Q preparat na koncentrację smak cytrynowy 200 ml

cena
39,03 zł
Ilość:
Producent Qpharma
Pojemność 200ml
Postać Płyn
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

Eye q jest produktem, który charakteryzuje się zbilansowaną zawartością kwasów tłuszczowych omega-3 (EPA, DHA) i omega-6 (GLA) z dużą zawartością EPA. Znajdujące się w składzie Eye q wielonienasycone kwasy tłuszczowe pochodzą z mięśni młodych sardynek i sardeli z czystych południowych oceanów i z wiesiołka, który jest naturalnym olejem z pierwszego tłoczenia metodą na zimno. Dzięki temu, że źródłem kwasów tłuszczowych są młode ryby Eye q nie zawiera w swoim składzie dodatkowo witamin A i D oraz cholesterolu, jak to bywa w przypadku odłowu dużych ryb. 

Eye q spełnia wszystkie normy czystości Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Unii Europejskiej. Jego skuteczność potwierdzono w wielu badaniach klinicznych, dzięki czemu uzyskał aprobatę Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych do stosowania u dzieci i młodzieży z nadpobudliwością, opóźnionym rozwojem mowy, niedoborem koncentracji.

Preparat Eye q to przede wszystkim bezpieczeństwo stosowania. Produkt nie zawiera mikroelementów, witamin, środków konserwujących, barwników, sztucznych aromatów, kwasu cytrynowego, substancji słodzących, kazeiny, glutenu.

Skład

5 ml zawiera: Energia- 40kcal/163kj; Białko- <0,01g; Weglowodany- 0,05g; Olej z ryb (omega-3)- 800mg; - kwas eikozapentaenowy (EPA)- 186mg; - kwas dokozaheksaenowy (DHA)-58mg; Olej z wiesiołka (omega-6)- 200mg; - kwas gamma- linolenowy (GLA)- 20mg; Mieszanina tokoferoli- 9,15g; w tym naturalna witamina E- 1,92mg; Tłuszcze- 4,4g; - jednonienasycone- 2,65g; - wielonienasycone- 0,78g; -nasycone- 0,49g; - cholesterol- <0,1g; - tłuszcze trans- <0,1g; Olej słonecznikowy, olej z ryb, olej z wiesiołka, aromat, przeciwutleniacz- naturalna witamina E.

Wskazania

Uzupełnia codzienną dietę w nienasycone kwasy tłuszczowe. Omega 3 i 6. Preparat polecany dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym z zaburzeniami koncentracji, nadpobudliwością, dysleksją lub zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Działanie

Jedyny naturalny preparat o udowodnionej skuteczności dla dzieci z zaburzeniami koncentracji, uwagi, nadpobudliwością, specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Dzięki suplementacji Eye Q może nastąpić poprawa wyników szkolnych, w tym umiejętności czytania i pisania. Co ważne zmienia się również na korzyść samoocena i poczucie własnej wartości dzieci charakteryzujących się takimi problemami. Eye Q jest unikalny ze względu na wyjątkowy skład jakościowy i ilościowy - to połączenie naturalnych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 z dużą zawartością kwasu omega-3 EPA. Najnowsze badania pokazują, że omega-3 EPA odgrywa ważniejszą rolę w funkcjonowaniu mózgu niż omega-3 DHA. Omega-3 DHA jest ważnym budulcem komórek nerwowych.

Dawkowanie

W celu nasycenia organizmu 3 łyżeczki (15ml) dziennie podczas posiłku przez pierwsze 12 tygodni. 
Po tym czasie 1 łyżeczka (5ml) dziennie podczas posiłku. 

Dodatkowe

 Eye q® płyn i Eye q® flytande są różnymi nazwami handlowymi tego samego suplementu diety. 

Opinie o Eye Q preparat na koncentrację smak cytrynowy 200 ml

ola

polecam

Magda

ok

ola

polecam

Magda

ok

ola

polecam

Magda

ok

krzysztof

zalecony przez neurologa mojego dziecka

Sławek

Polecam

Agata

Po kilku zastosowaniach faktycznie poprawiła się moja koncentracja, dlatego mogę polecić ten preparat!

Renata

Moja córka dostaje przed szkołą i dzięki temu jest w stanie skupić się na zajęciach :)

Małgorzata

Stosuje kiedy muszę pracować dłużej niż osiem godzin, po tym czasie moja koncentracja spad, a niestety czasem muszę zostać po godzinach. Zauważyłam że pomaga mi się skupić na zadaniach które mam do wykonania. Polecam!

Ela

Mojemu dziecku po kilku tygodniach poprawiła się koncentracja. Jesteśmy zadowoleni z efektu.

Aneta

W sesji jest dla mnie niezastąpiony. Studia medyczne wymagają ogromnej koncentracji.

Monika

Daje synowi, ponieważ nie może usiedzieć na lekcji, nie skupia się, rozmawia. Dam znać jak efekty po jakimś czasie kuracji, bo dopiero zaczynamy.

Dorota

Zdecydowanie pomaga mi przetrwać takie przesilenie, zmianę pory roku, wtedy ciągle jestem zmęczona, zasmarkana, i bez energii, a pracować trzeba. Ten środek pomaga mi się wtedy jakkolwiek skoncentrować na pracy.

Sebastian

Długo zastanawiałem się czy warto inwestować w coś takiego, ale zdecydowanie tak. Odkąd regularnie przyjmuję ten preparat pracuje mi się sto razy lepiej. Nie robię małych, niepotrzebnych błędów. Jestem skupiony na zadaniach, które realizuję.

Andrzej

Od kiedy zdecydowałem się przyjmować ten środek moja koncentracja na prawdę się poprawiła. Nie jestem rozlazły i rozleniwiony, tylko skupiam się i robię, co mam zrobić. Coś niesamowitego. Polecam.

Maks

Wyczytałem, że jest polecany dzieciom z dysleksją więc zakupiłem córce. Opinie słyszałem pozytywne także zobaczymy jakie efekty przyniesie dłuższa kuracja. Zakupy na wapteka.pl były bardzo udane. To na pewno nie mój ostatni raz tutaj.

Daria

Naprawdę działa. Kupiłam córeczce, która ma zdiagnozowane ADHD.Po pół roku stosowania widać poprawę jej zachowania. Wcześniej niechętnie się uczyła, a teraz nie mamy z tym większych problemów, ładniej pisze i skupia się na tym co robi.

Aśka

Kupiłam dla córki bo ma problem z koncentracją i zobaczymy jakie będą efekty. Póki co daję jej dopiero od 1 września, opinie ma dobre, więc liczę, że pomoże jej w nauce.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.