Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

ul. Jana Długosza 48, 51-162 Wrocław

Pojemność 75ml
Postać Pasta
Dostępność

Spis treści:

Opis

Łagodna jest teraz mocna: czyści bez uszkodzeń, wzmocniona enzymami.Skład

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Steareth-20, Titanium Dioxide, Sodium Hydrogenphosphate, Sodium Chloride, Carrageean, Mentha Piperita Oil, Sodium Fluoride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Saccharin, Aroma, Potassium Thiocyanate, Lactose, Glucose Oxidase, Amyloglucosidase, Lactoperoxidase.

Pasta zawiera Fluorek Sodu (950 ppm).
Nie zawiera natomiast Sodium-Lauryl-Sulfate (SLS).


Wskazania

Enzymy wraz z aktywnymi fluorkami wzmacniają szkliwo i pomagają chronić powierzchnię zębów przed osadzaniem się płytki nazębnej.

Działanie

Ta pasta do zębów nie zawiera ani jednej szkodliwej substancji. Wręcz przeciwnie, wspomaga naturalny, zawarty w ślinie system ochronny jamy ustnej. Pasta Enzycal zawiera trzy enzymy już znajdujące się w ślinie - które wzmacniają szkliwo i pomagają chronić powierzchnie zębów. Enzycal zatem dba o zdrowie zębów, dziąseł i błonę śluzową jamy ustnej. Dzięki niemu nie jest ona wysuszona i popękana. Enzycal smakuje i działa tak łagodnie, że pomaga zapobiegać aftom. Nie zawiera substancji spieniających SLS: łagodna pasta do zębów. Przyjazna dla szkliwa, ponieważ posiada niski współczynnik ścieralności. Chroni przed próchnicą, dzięki obecności fluorku sodu. Redukuje płytkę nazębną: 950 ppm fluorku sodu

Idealna dla szczoteczek sonicznych.

Dawkowanie

Pasta przeznaczona jest do codziennego stosowania.

Dodatkowe

W razie spożycia fluorków także z innych źródeł, należy skonsultować się z  lekarzem lub stomatologiem.

Postać

Stosowanie

Enzymy wraz z aktywnymi fluorkami wzmacniają szkliwo i pomagają chronić powierzchnię zębów przed osadzaniem się płytki nazębnej.

Działanie

Ta pasta do zębów nie zawiera ani jednej szkodliwej substancji. Wręcz przeciwnie, wspomaga naturalny, zawarty w ślinie system ochronny jamy ustnej. Pasta Enzycal zawiera trzy enzymy już znajdujące się w ślinie - które wzmacniają szkliwo i pomagają chronić powierzchnie zębów. Enzycal zatem dba o zdrowie zębów, dziąseł i błonę śluzową jamy ustnej. Dzięki niemu nie jest ona wysuszona i popękana. Enzycal smakuje i działa tak łagodnie, że pomaga zapobiegać aftom. Nie zawiera substancji spieniających SLS: łagodna pasta do zębów. Przyjazna dla szkliwa, ponieważ posiada niski współczynnik ścieralności. Chroni przed próchnicą, dzięki obecności fluorku sodu. Redukuje płytkę nazębną: 950 ppm fluorku sodu Idealna dla szczoteczek sonicznych.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.