Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Merck Polska
Adres


Pojemność 28 szt.
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Concor Cor 1.25 tabletki powlekane 1,25 mg 28 sztuk Skład

 Jedna tabletka powlekana zawiera 1,25 mg bisoprololu fumaranu.

Concor Cor 1.25 tabletki powlekane 1,25 mg 28 sztuk Wskazania

Leczenie stabilnej, przewlekłej niewydolności serca w połączeniu z innymi lekami.

Concor Cor 1.25 tabletki powlekane 1,25 mg 28 sztuk Działanie

Działanie preparatu polega na zmniejszeniu częstotliwości rytmu serca i siły jego skurczu, zmniejszeniu objętości wyrzutowej oraz na obniżeniu ciśnienia tętniczego.

Concor Cor 1.25 tabletki powlekane 1,25 mg 28 sztuk Dawkowanie

Lek należy przyjmować doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku określa lekarz. Tabletki należy zażywać rano, podczas lub po śniadaniu. Należy je połknąć w całości, wraz z odpowiednią ilością płynu. Nie należy ich ssać, kruszyć ani rozgryzać. Czas trwania leczenia zwykle nie jest ograniczony. Zależy on od charakteru i ciężkości przebiegu choroby.

Concor Cor 1.25 tabletki powlekane 1,25 mg 28 sztuk Przeciwwskazania

Preparat Concor Cor jest przeciwwskazany w przypadku stwierdzenia nadwrażliwości na bisoprolol lub na którąkolwiek substancję pomocniczą zawartą w preparacie. Nie stosuje się tego leku u osób z ostrą niewydolnością serca lub w okresach niewyrównania niewydolności serca; we wstrząsie kardiogennym; z objawową bradykardią; z zespołem chorego węzła zatokowego; z ciężką astmą oskrzelową; z blokiem przedsionkowo-komorowym II lub III stopnia; z blokiem zatokowo-przedsionkowym; z objawowym niedociśnieniem tętniczym; z ciężką postacią choroby zarostowej tętnic obwodowych lub zespołu Raynauda; z nieleczonym guzem chromochłonnym nadnerczy oraz z kwasicą metaboliczną.

Concor Cor 1.25 tabletki powlekane 1,25 mg 28 sztuk Dodatkowe

Nie należy nagle przerywać leczenia. Lek należy odstawiać powoli. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Stosowanie

Leczenie stabilnej, przewlekłej niewydolności serca w połączeniu z innymi lekami.

Działanie

Działanie preparatu polega na zmniejszeniu częstotliwości rytmu serca i siły jego skurczu, zmniejszeniu objętości wyrzutowej oraz na obniżeniu ciśnienia tętniczego.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.