Coldrex MaxGrip C 24 tabletki

Nowa cena
cena
13,60 zł
Ilość:
Producent GlaxoSmithKline
Pojemność 24szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Substancjami czynnymi leku są: paracetamol, kofeina, chlorowodorek fenylefryny, wodzian terpinu i kwas askorbowy (witamina C)
1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu, 25 mg kofeiny, 5 mg chlorowodorku fenylefryny, 20 mg wodzianu terpinu i 30 mg kwasu askorbowego (witamina C) oraz substancje pomocnicze: skrobię kukurydzianą, skrobię rozpuszczalną, talk, kwas stearynowy, powidon, potasu sorbinian, sodu laurylosiarczan, żółty barwnik (E110).

Wskazania

TabletkiColdrex MaxGrip C zawierają następujące substancje czynne: paracetamol, chlorowodorek fenylefryny, kofeinę, wodzian terpinu i witaminę C.
Leczenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle głowy, bóle gardła, bóle kostne i mięśniowe, katar.

Działanie

Paracetamol - działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo
Fenylefryna - obkurcza naczynia krwionośne i udrożnia przewody nosowe
Kofeina - nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu
Wodzian terpinu - działa wykrztuśnie
Witamina C - witamina, której niedobory mogą wystąpić w pierwszych dniach przeziębienia i grypy.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: doustnie 2 tabletki podawać do 4 razy na dobę. Nie należy przyjmować dawki leku częściej, niż co 4 godziny ani stosować więcej niż 8 tabletek w ciągu doby.
Nie stosować leku dłużej niż 3 bez konsultacji z lekarzem.
Nie należy stosować jednocześnie innych leków zawierających paracetamol lub zmniejszających przekrwienie błony śluzowej nosa.
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Coldrex MaxGrip C 24 tabletki

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Coldrex MaxGrip C 24 tabletki kupili także:

Mediderm krem dermatologiczny 1 kg

Mediderm to wyrób medyczny w postaci kremu przeznaczony dla wszystkich osób cierpiących na łuszczycę, egzemę i atopowe zapalenie skóry. 

Dzięki płynnej parafinie preparat doskonale natłuszcza i nawilża skórę, tworząc jednocześnie ochronną barierę regulującą zawartość wody w nawet najgłębszych warstwach skóry. Sprawia, że naskórek przestaje się łuszczyć i pękać, staje się miękki i elastyczny.  

Ponadto Mediderm łagodzi podrażnienia, koi świąd i pieczenie oraz zabezpiecza przed czynnikami drażniącymi. 

Preparat jest przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie, nie pozostawia tłustego filmu na ubraniach ani na pościeli. 

Nurofen Forte 40mg/ml zawiesina dla dzieci o smaku pomarańczowym 100 ml

Nurofen Forte zawiesina dla dzieci o smaku pomarańczowym to niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwgorączkowy i przeciwbólowy przeznaczony dla dzieci do 3 r.z. Dzięki skoncentrowanej zawartości Ibuprofenu dziecko przyjmuje mniej płynu, lecz jest on skuteczniejszy, działa szybciej (już po 15 minutach) i wystarcza na dłużej. To idealne rozwiązanie w stanach gorączki różnego pochodzenia - m.in. w infekcjach wirusowych lub w razie odczynu poszczepiennego. 

Doskonały na: 

- bóle słabe i umiarkowane występujące podczas zakażeń wirusowych (bóle gardła, głowy, mięśni); 
- bóle pourazowe, wynikłe z przeciążenia, nadwerężenia czy skręcenia (bóle mięśni, stawów i kości); 
- bóle pourazowe tkanek miękkich; 
- bóle pooperacyjne; 
- bóle zębów wyrastających (ząbkowanie) lub po zabiegach stomatologicznych; 
- stan zapalny ucha środkowego.  

W zestawie znajduje się strzykawka, która zapewnia podanie odpowiedniej dawki leku. Działanie - do 8 godzin, maksymalne stężenie preparatu we krwi występuje w ciągu 1-2 godzin po zastosowaniu, a nadmiar jest bezpiecznie wydalany z organizmu. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.