Cialis tabletki powlekane 20mg 4 sztuki

Cialis tabletki powlekane 20mg 4 sztuki

Brak ocen

Skład

Każda tabletka zawiera 20 mg tadalafilu.

Wskazania

Preparat jest wskazany w leczeniu zaburzeń erekcji.

Działanie

Lek przywraca zaburzony mechanizm erekcji powodując zwiększenie dopływu krwi do prącia.

Dawkowanie

Tabletki należy przyjmować doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Lek można przyjmować niezależnie od posiłku oraz od pory dnia. Preparat jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji. W celu skutecznego działania preparatu niezbędna jest stymulacja seksualna.

Przeciwwskazania

Nie można stosować preparatu u osób, które wykazują nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Stosowanie preparatu jest przeciwwskazane u osób, które są równolegle leczone preparatami uwalniającymi tlenek azotu oraz azotanami organicznymi, które utraciły wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, u osób z chorobami układu krążenia (zawał serca przebyty w ciągu ostatnich 3 miesięcy, niedociśnienie tętnicze w spoczynku lub nadciśnienie tętnicze, dławica piersiowa występująca podczas aktywności seksualnej, niestabilna dławica piersiowa, zastoinowa niewydolność serca, niekontrolowane arytmie, udar przebyty w ciągu ostatnich 6 miesięcy)

Dodatkowe

Nie ustalono, czy preparat jest skuteczny u osób po przebytych zabiegach chirurgicznych w obrębie miednicy lub po radykalnej prostatektomii bez oszczędzania nerwów Nie zaleca się równoległego stosowania innych metod leczenia zaburzeń erekcji. W przypadku wystąpienia nagłych zaburzeń widzenia, a także nagłego osłabienia lub utraty słuchu należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Kategoria

Producent

Stosowanie

Preparat jest wskazany w leczeniu zaburzeń erekcji.

Działanie

Lek przywraca zaburzony mechanizm erekcji powodując zwiększenie dopływu krwi do prącia.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem