Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent
Adres


Pojemność 4 szt.
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Cialis tabletki powlekane 20mg 4 sztuki Skład

Każda tabletka zawiera 20 mg tadalafilu.

Cialis tabletki powlekane 20mg 4 sztuki Wskazania

Preparat jest wskazany w leczeniu zaburzeń erekcji.

Cialis tabletki powlekane 20mg 4 sztuki Działanie

Lek przywraca zaburzony mechanizm erekcji powodując zwiększenie dopływu krwi do prącia.

Cialis tabletki powlekane 20mg 4 sztuki Dawkowanie

Tabletki należy przyjmować doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Lek można przyjmować niezależnie od posiłku oraz od pory dnia. Preparat jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji. W celu skutecznego działania preparatu niezbędna jest stymulacja seksualna.

Cialis tabletki powlekane 20mg 4 sztuki Przeciwwskazania

Nie można stosować preparatu u osób, które wykazują nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Stosowanie preparatu jest przeciwwskazane u osób, które są równolegle leczone preparatami uwalniającymi tlenek azotu oraz azotanami organicznymi, które utraciły wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, u osób z chorobami układu krążenia (zawał serca przebyty w ciągu ostatnich 3 miesięcy, niedociśnienie tętnicze w spoczynku lub nadciśnienie tętnicze, dławica piersiowa występująca podczas aktywności seksualnej, niestabilna dławica piersiowa, zastoinowa niewydolność serca, niekontrolowane arytmie, udar przebyty w ciągu ostatnich 6 miesięcy)

Cialis tabletki powlekane 20mg 4 sztuki Dodatkowe

Nie ustalono, czy preparat jest skuteczny u osób po przebytych zabiegach chirurgicznych w obrębie miednicy lub po radykalnej prostatektomii bez oszczędzania nerwów Nie zaleca się równoległego stosowania innych metod leczenia zaburzeń erekcji. W przypadku wystąpienia nagłych zaburzeń widzenia, a także nagłego osłabienia lub utraty słuchu należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Stosowanie

Preparat jest wskazany w leczeniu zaburzeń erekcji.

Działanie

Lek przywraca zaburzony mechanizm erekcji powodując zwiększenie dopływu krwi do prącia.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.