zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Canpol
Adres

Graniczna 4, 96-321 Słubica B

Pojemność 20szt.
Postać Torebka
Dostępność

Spis treści:

Canpol Babies torebki do przechowywania pokarmu 20 sztuk [70/001] Wskazania

Torebki Canpol babies służą są do przechowywania świeżego, ściągniętego z piersi pokarmu w lodówce lub zamrażarce. Każda torebka poddana została dokładnej sterylizacji, dzięki czemu umożliwia długotrwałe utrzymanie najwyższej jakości pokarmu. Konstrukcja torebki ułatwia postawienie jej w pozycji pionowej bez ryzyka rozlania, a samoprzylepne etykiety umożliwiają czytelne opisanie i późniejsze sprawdzenie terminu przydatności.
 
Wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznego surowca przeznaczonego do kontaktu z żywnością.
 
W opakowaniu znajdują się:
- torebki do przechowywania pokarmu (20 szt.)
- samoprzylepne etykiety (20 szt.)  

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

Torebki Canpol babies służą są do przechowywania świeżego, ściągniętego z piersi pokarmu w lodówce lub zamrażarce. Każda torebka poddana została dokładnej sterylizacji, dzięki czemu umożliwia długotrwałe utrzymanie najwyższej jakości pokarmu. Konstrukcja torebki ułatwia postawienie jej w pozycji pionowej bez ryzyka rozlania, a samoprzylepne etykiety umożliwiają czytelne opisanie i późniejsze sprawdzenie terminu przydatności.   Wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznego surowca przeznaczonego do kontaktu z żywnością.   W opakowaniu znajdują się: - torebki do przechowywania pokarmu (20 szt.) - samoprzylepne etykiety (20 szt.)  

Ewa
Bardzo przydatne i niezbędne dla mam aktywnych. Można je przechowywać w zamrażalce czy też lodówce. Możliwość opisu zawartości bardzo pomaga w utrzymaniu bezpieczeństwa.

Karolina
Canpol Babies torebki do przechowywania pokarmu to świetne rozwiązanie. Zdarza się, ze muszę zostawić maluszka na parę godzin i wtedy woreczki sprawdzają się rewelacyjnie. Przechowuję w nich nadmiar pokarmu, który mogę zamrozić i nie stracić przy tym jego właściwości. Woreczki Canpol są sterylne, szczelne, wytrzymałe i łatwo się zamykają. Polecam, obowiązkowa rzecz dla mamy :) Dobra cena i duże opakowanie.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.