product-image
Canpol Babies zestaw szczoteczek do zębów [2/421]
11.60 zł
Canpol Babies zestaw szczoteczek do zębów [2/421]

Canpol Babies zestaw szczoteczek do zębów [2/421]

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(2)


Producent
Canpol

Graniczna 4, 96-321 Słubica B

Pojemność
3szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 3.87 zł

Dostępny

11.60 zł
Spis treści

Wskazania

- Szczoteczki tradycyjnej - wykonanej z miękkiego nylonowego włosia, przeznaczonej dla dzieci starszych. To pierwsza prawdziwa szczoteczka do zębów malucha
- Szczoteczki gumowej - o wyglądzie tradycyjnej szczoteczki, przeznaczonej do mycia pierwszych ząbków od około 11-ego miesiąca życia. Gumowa końcówka zabezpiecza przed bolesnym urażeniem dziąseł i pierwszych ząbków dziecka.
- Szczoteczki do masażu dziąseł - przeznaczonej dla dzieci od 6-ego miesiąca życia. Jej specjalny kształt i właściwa twardość gumowej końcówki pozwalają bezpiecznie masować delikatne dziąsła dziecka.

Zestaw do masażu dziąseł i mycia pierwszych ząbków malucha składa się z trzech szczoteczek:

Producent

Stosowanie

- Szczoteczki tradycyjnej - wykonanej z miękkiego nylonowego włosia, przeznaczonej dla dzieci starszych. To pierwsza prawdziwa szczoteczka do zębów malucha- Szczoteczki gumowej - o wyglądzie tradycyjnej szczoteczki, przeznaczonej do mycia pierwszych ząbków od około 11-ego miesiąca życia. Gumowa końcówka zabezpiecza przed bolesnym urażeniem dziąseł i pierwszych ząbków dziecka.- Szczoteczki do masażu dziąseł - przeznaczonej dla dzieci od 6-ego miesiąca życia. Jej specjalny kształt i właściwa twardość gumowej końcówki pozwalają bezpiecznie masować delikatne dziąsła dziecka.Zestaw do masażu dziąseł i mycia pierwszych ząbków malucha składa się z trzech szczoteczek:

Dla kogo

dziewczynka
dziecko
chłopiec

Problem

zęby dziąsła

Wiek

6-18 miesięcy
18-24 miesiący
24-36 miesięcy

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Oliwka
Canpol zestaw szczoteczek do zębów to najlepszy prezent dla dziecka, któremu zaczynają rosnąć zęby. Dzięki tym szczoteczkom mój maluch przyzwyczaja się do mycia zębów już od samego początku. W zestawie tym znajduje się zarówno szczoteczka canpol do masażu dziąseł (przeznaczona dla dzieci od 6-ego miesiąca życia) oraz szczoteczka gumowa i canpol szczoteczka tradycyjna (przeznaczona dla troszkę starszych dzieci). Polecam!

ocena ocena ocena ocena ocena
Agata
Szczoteczka bezpieczna dla dziecka, w 100% spełnia swoje zadanie.

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem