zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Canpol
Adres

Graniczna 4, 96-321 Słubica B

Pojemność 1szt
Postać Podgrzewacz
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Canpol Babies Easy & Natural wielofunkcyjny podgrzewacz do butelek z termostatem 3w1 1 sztuka [77/053] Opis

Canpol babies elektryczny podgrzewacz do butelek 3w1 to wielofunkcyjne urządzenie, które pozwala w łatwy i szybki sposób przygotować pokarm dla dziecka. Gwarantuje komfort i wygodę użytkowania. Posiada dotykowy i intuicyjny panel sterowania oraz funkcję utrzymywania temperatury - nawet przez całą noc! Szybko i równomiernie podgrzewa mleko i obiadki w słoiczkach, bezpiecznie rozmraża, a w razie potrzeby również zdezynfekuje butelki i smoczki. Urządzenie działa w 3 trybach: butelka – utrzymanie temperatury pokarmów płynnych do 10 godzin, hot – szybkie podgrzewanie oraz dezynfekcja parą wodną i obiadek – utrzymanie temperatury pokarmów stałych do 3 godzin. Podgrzewacz jest uniwersalny, pasuje do większości dostępnych na rynku butelek i smoczków. To niezbędny pomocnik każdej karmiącej butelka, a później rozszerzającej dietę maluszka mamy.

Canpol Babies Easy & Natural wielofunkcyjny podgrzewacz do butelek z termostatem 3w1 1 sztuka [77/053] Działanie

  • Intuicyjny, dotykowy panel sterowania.
  • Komfort i wygoda - utrzymuje temperaturę przez całą noc.
  • Tryb butelka – utrzymanie temperatury pokarmów płynnych.
  • Tryb hot – szybkie podgrzewanie oraz dezynfekcja parą.
  • Tryb obiadek – utrzymanie temperatury pokarmów stałych.
  • Bezpieczny - dzięki automatycznej opcji wyłączenia po wyparowaniu wody z podgrzewacza(tryb hot).
  • Uniwersalny - pasuje do większości butelek wąsko i szerokootworowych oraz słoiczków.
  • Grzałka PTC - zapewniająca długą żywotność oraz szybkie nagrzewanie się.
  • Wygodny zwijany i chowany kabel.

Canpol Babies Easy & Natural wielofunkcyjny podgrzewacz do butelek z termostatem 3w1 1 sztuka [77/053] Dawkowanie

Urządzenie powinno być używane tylko do podgrzewania dziecięcego pożywienia lub wyparzania butelki do karmienia i jej elementów. Urządzenie jest przystosowane wyłącznie do użytku domowego. NALEŻY używać tylko w pomieszczeniach. NIE używać na zewnątrz. Jeżeli urządzenie było transportowane w niskich temperaturach, przed użyciem należy poddać je aklimatyzacji, celem wyrównania temperatury urządzenia z temperaturą otoczenia. Urządzenie należy postawić na gładkiej, płaskiej, stabilnej, suchej, odpornej na wilgoć i wysokie temperatury powierzchni i zawsze w miejscu niedostępnym dla dzieci. NIGDY nie włączaj urządzenia kiedy nie ma w nim wody. Przed włączeniem urządzenia upewnij się, że do pojemnika została dodana właściwa, określona w poniższej instrukcji ilość wody. Podgrzewacz powinien zostać opróżniony z pozostałej wody przed każdym kolejnym użyciem. Produkt nie jest zabawką. Używaj i przechowuj urządzenie oraz wszystkie jego elementy w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Kategoria

Akcesoria

Producent

Postać

Działanie

Intuicyjny, dotykowy panel sterowania.Komfort i wygoda - utrzymuje temperaturę przez całą noc.Tryb butelka – utrzymanie temperatury pokarmów płynnych.Tryb hot – szybkie podgrzewanie oraz dezynfekcja parą.Tryb obiadek – utrzymanie temperatury pokarmów stałych.Bezpieczny - dzięki automatycznej opcji wyłączenia po wyparowaniu wody z podgrzewacza(tryb hot).Uniwersalny - pasuje do większości butelek wąsko i szerokootworowych oraz słoiczków.Grzałka PTC - zapewniająca długą żywotność oraz szybkie nagrzewanie się.Wygodny zwijany i chowany kabel.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.