zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Canpol
Adres

Graniczna 4, 96-321 Słubica B

Pojemność 1szt.
Postać Cążki
Dostępność

Spis treści:

Canpol Babies cążki 1 sztuka [9/808] Opis

Canpol babies cążki do paznokci dla niemowląt i dzieci Symbol: 9/808

Canpol Babies cążki 1 sztuka [9/808] Wskazania

UWAGA Kolor zamawianej rzeczy wybierany LOSOWO !!!

Obcinacz do paznokci o ergonomicznym kształcie, umożliwia w wygodny sposób obcięcie paznokci dziecku. Wykonany ze stali nierdzewnej. Krawędzie ostrzy tną delikatnie, bezpiecznie i dokładnie. Zagłębienie na palec ułatwia trzymanie obcinacza i zapewnia precyzje ruchów.

Canpol Babies cążki 1 sztuka [9/808] Działanie

Wyprofilowany kształt umożliwia w wygodny sposób obcinanie paznokci dziecku.

Zagłębienie na palec ułatwia trzymanie obcinacza i zapewnia precyzje ruchów.

Rozmiar przystosowany do małych paznokci dziecka.

Canpol Babies cążki 1 sztuka [9/808] Dawkowanie

Przed pierwszym użyciem produkt zdezynfekuj środkiem z dodatkiem alkoholu. Obcinacz utrzymuj w czystości. Po każdym użyciu umyj je i dokładnie osusz. Regularnie dezynfekuj w alkoholu. Nie dezynfekuj, nie gotuj i nie polewaj wrzątkiem. Nie myj w zmywarce.

Paznokcie u rąk obcinaj półokrągło, natomiast u nóg należy obcinać na prosto, aby z czasem nie zaczęły wrastać. Pamiętaj, nie usuwaj skórek dookoła paznokcia maluszkowi.

Zaleca się obcinanie paznokci podczas snu dziecka, gdy jest spokojne i nie porusza się, by zminimalizować ryzyko skaleczenia.

Uwaga! Produkt nie jest zabawką. Nieużywany obcinacz przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka. Wyrób sprawdzić przed każdym użyciem. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia – wyrzuć.

Kategoria

Akcesoria

Producent

Postać

Stosowanie

UWAGA Kolor zamawianej rzeczy wybierany LOSOWO !!! Obcinacz do paznokci o ergonomicznym kształcie, umożliwia w wygodny sposób obcięcie paznokci dziecku. Wykonany ze stali nierdzewnej. Krawędzie ostrzy tną delikatnie, bezpiecznie i dokładnie. Zagłębienie na palec ułatwia trzymanie obcinacza i zapewnia precyzje ruchów.

Działanie

Wyprofilowany kształt umożliwia w wygodny sposób obcinanie paznokci dziecku. Zagłębienie na palec ułatwia trzymanie obcinacza i zapewnia precyzje ruchów. Rozmiar przystosowany do małych paznokci dziecka.

Rejestracja

artykuł dziecięcy

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.