zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 4

Producent Bionorica SE
Adres


Pojemność 100ml
Postać Płyn
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Opis produktu

Kombinacja składników pochodzenia naturalnego zawartych w leku Canephron® N wykazuje szerokie spektrum właściwości farmakologicznych: przeciwzapalne, rozkurczowe, antybakteryjne oraz moczopędne.

Skład

100 ml płynu zawiera 100 ml wyciąg (1:56) z 1,8 g mieszaniny z:
Centaurium erythraea Rafn s.l., herba (ziele tysiącznika); Levisticum officinale Koch., radix (korzeń lubczyku); Rosmarinus officinalis L., folium (liść rozmarynu)
w stosunku (1 : 1 : 1).
Pierwszy extrahent: etanol 59% (V/V).
Produkt leczniczy zawiera do 19,5% (V/V) alkoholu

Wskazania

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany wspomagająco i uzupełniająco w leczeniu dolegliwości łagodnych chorób zapalnych dolnych dróg moczowych oraz jako środek zapobiegawczy i wspomagający leczenie pacjentów z kamicą dróg moczowych lub tendencją do odkładania się piasku nerkowego.
Canephron® N to tradycyjny produkt leczniczy roślinny, którego wskazania opierają się wyłącznie na długim okresie stosowania.

Działanie

- Wspomaga leczenie stanów zapalnych dolnych dróg moczowych
- Zapobiega nawrotom infekcji
- Wspomaga leczenie oraz zapobiega kamicy nerkowej i osadzaniu się piasku nerkowego

Przeciwwskazania

Nie wolno stosować leku Canephron® N w przypadku wrzodów żołądka i nadwrażliwości na substancje czynne, inne rośliny z rodziny selerowatych (np. anyż, koper włoski), anetol (składnik olejków eterycznych np. anyżu lub kopru włoskiego) lub na którakolwiek z substancji pomocniczych tego leku.
Leku Canephron® N nie wolno stosować w przypadku obrzęków spowodowanych zaburzeniami serca lub nerek i/lub jeśli zmniejszenie ilości przyjmowanych płynów zostało zalecone przez lekarza.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany wspomagająco i uzupełniająco w leczeniu dolegliwości łagodnych chorób zapalnych dolnych dróg moczowych oraz jako środek zapobiegawczy i wspomagający leczenie pacjentów z kamicą dróg moczowych lub tendencją do odkładania się piasku nerkowego.Canephron® N to tradycyjny produkt leczniczy roślinny, którego wskazania opierają się wyłącznie na długim okresie stosowania.

Działanie

- Wspomaga leczenie stanów zapalnych dolnych dróg moczowych- Zapobiega nawrotom infekcji- Wspomaga leczenie oraz zapobiega kamicy nerkowej i osadzaniu się piasku nerkowego

Krystyna
Był ze mną podczas infekcji pęcherza. Nie polecam siedzenia na betonie. Niby mówi się sto razy, że nigdy nic ci nie było, a za 101 jednak jest :/ Krople okazały się pomocne :)

Kamila
Działają tak jak obiecuje producent. Warto się nimi zainteresować, kiedy macie ten wrażliwy problem, u mnie się spisały.

Sebastian
Polecono mi je na piasek w nerkach. Mam nadzieje że pomogą, bo słyszałem same pochlebne opinie.

Malwina
Przy kamicy te krople są niezastąpione. Dla mnie numer jeden na rynku. Nie znalazłam nic lepszego, co jeszcze ma tak przyjemną formę przyjmowania, jak krople. Warto kupić.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.