product-image
Canephron N 1ml/ml krople doustne 100 ml
39.86 zł
Canephron N 1ml/ml krople doustne 100 ml

Canephron N 1ml/ml krople doustne 100 ml

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(5)


Producent
Bionorica SE

ul. Hrubieszowska 6B 01-209 Warszawa

Pojemność
100ml
Postać


Dostępny

39.86 zł

Opis

Kombinacja składników pochodzenia naturalnego zawartych w leku Canephron® N wykazuje szerokie spektrum właściwości farmakologicznych: przeciwzapalne, rozkurczowe, antybakteryjne oraz moczopędne.

Skład

100 ml płynu zawiera 100 ml wyciąg (1:56) z 1,8 g mieszaniny z:
Centaurium erythraea Rafn s.l., herba (ziele tysiącznika); Levisticum officinale Koch., radix (korzeń lubczyku); Rosmarinus officinalis L., folium (liść rozmarynu)
w stosunku (1 : 1 : 1).
Pierwszy extrahent: etanol 59% (V/V).
Produkt leczniczy zawiera do 19,5% (V/V) alkoholu

Działanie

- Wspomaga leczenie stanów zapalnych dolnych dróg moczowych
- Zapobiega nawrotom infekcji
- Wspomaga leczenie oraz zapobiega kamicy nerkowej i osadzaniu się piasku nerkowego

Wskazania

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany wspomagająco i uzupełniająco w leczeniu dolegliwości łagodnych chorób zapalnych dolnych dróg moczowych oraz jako środek zapobiegawczy i wspomagający leczenie pacjentów z kamicą dróg moczowych lub tendencją do odkładania się piasku nerkowego.
Canephron® N to tradycyjny produkt leczniczy roślinny, którego wskazania opierają się wyłącznie na długim okresie stosowania.

Przeciwwskazania

Nie wolno stosować leku Canephron® N w przypadku wrzodów żołądka i nadwrażliwości na substancje czynne, inne rośliny z rodziny selerowatych (np. anyż, koper włoski), anetol (składnik olejków eterycznych np. anyżu lub kopru włoskiego) lub na którakolwiek z substancji pomocniczych tego leku.
Leku Canephron® N nie wolno stosować w przypadku obrzęków spowodowanych zaburzeniami serca lub nerek i/lub jeśli zmniejszenie ilości przyjmowanych płynów zostało zalecone przez lekarza.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany wspomagająco i uzupełniająco w leczeniu dolegliwości łagodnych chorób zapalnych dolnych dróg moczowych oraz jako środek zapobiegawczy i wspomagający leczenie pacjentów z kamicą dróg moczowych lub tendencją do odkładania się piasku nerkowego.Canephron® N to tradycyjny produkt leczniczy roślinny, którego wskazania opierają się wyłącznie na długim okresie stosowania.

Działanie

- Wspomaga leczenie stanów zapalnych dolnych dróg moczowych- Zapobiega nawrotom infekcji- Wspomaga leczenie oraz zapobiega kamicy nerkowej i osadzaniu się piasku nerkowego

Kluczowy składnik

lubczyk
rozmaryn

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Julka
Canephron krople polecił mi moj Urolog! Lek ten okazał się naprawdę skuteczny! Mialam bardzo duże problemy z układem moczowym (ból, pieczenie). Dzięki canephron n obeszło się bez antybiotyku!canephron ma same pozytywne opinie w internecie! Lek ten nie tylko zapobiega infekcjom, ale również zapobiega kamicy nerkowej i osadzaniu się piasku nerkowego. Polecam!

ocena ocena ocena ocena ocena
Malwina
Przy kamicy te krople są niezastąpione. Dla mnie numer jeden na rynku. Nie znalazłam nic lepszego, co jeszcze ma tak przyjemną formę przyjmowania, jak krople. Warto kupić.

ocena ocena ocena ocena ocena
Sebastian
Polecono mi je na piasek w nerkach. Mam nadzieje że pomogą, bo słyszałem same pochlebne opinie.

ocena ocena ocena ocena ocena
Kamila
Działają tak jak obiecuje producent. Warto się nimi zainteresować, kiedy macie ten wrażliwy problem, u mnie się spisały.

ocena ocena ocena ocena ocena
Krystyna
Był ze mną podczas infekcji pęcherza. Nie polecam siedzenia na betonie. Niby mówi się sto razy, że nigdy nic ci nie było, a za 101 jednak jest :/ Krople okazały się pomocne :)

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem