zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 60 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

 1 tabletka zawiera 40 mg chlorowodorku sotalolu (Sotaloli hydrochloridum) oraz 15 mg laktozy.

Wskazania

Wskazaniem do stosowania są zaburzenia rytmu serca.

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwarytmiczne, zmniejszeające częstotliwości rytmu serca i siłę jego skurczu oraz obniżające ciśnienie tętnicze krwi.

Dawkowanie

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Lek należy odstawiać stopniowo.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. 

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku jeśli występuje nadwrażliwość na sotalol lub którykolwiek składnik produktu leczniczego, zespół chorego węzła zatokowego, nieleczony guz chromochłonny nadnerczy, niedociśnienie niespowodowane przez arytmię, astma oskrzelowa i inne stany spastyczne oskrzeli, wrodzone lub nabyte wydłużenie odstępu QT, zaburzenia krążenia obwodowego np. choroby naczyń kończyn dolnych. Nie stosować u pacjentów ze stwierdzoną kwasicą metaboliczną i ketonową oraz ciężką niewydolnością nerek (klirens kreatyniny < 10 ml/min).

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki na receptę

Postać

Stosowanie

Wskazaniem do stosowania są zaburzenia rytmu serca.

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwarytmiczne, zmniejszeające częstotliwości rytmu serca i siłę jego skurczu oraz obniżające ciśnienie tętnicze krwi.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.