Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

ul. Rzymowskiego 53, 02-697 Warszawa

Pojemność 14 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Augmentin tabletki powlekane 1000 mg 14 sztuk Skład

Jednaa tabletka powlekana zawiera amoksycylinę trójwodną w ilości odpowiadającej 875mg amoksycyliny i potasu klawulanian w ilości odpowiadającej 125mg kwasu klawulanowego.

Augmentin tabletki powlekane 1000 mg 14 sztuk Wskazania

Augmentin jest antybiotykiem stosowanym u dorosłych i dzieci w leczeniu zakażeń ucha środkowego i zatok przynosowych, zakażeń dróg oddechowych, zakażeń dróg moczowych, zakażeń skóry i tkanek miękkich, w tym zakażeń stomatologicznych.

Augmentin tabletki powlekane 1000 mg 14 sztuk Działanie

Augmentin wykazuje działanie przeciwbakteryjne.

Augmentin tabletki powlekane 1000 mg 14 sztuk Dawkowanie

Tabletki należy połknąć w całości, popijając szklanką wody, na początku posiłku lub tuż przed posiłkiem. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustali lekarz. Należy zachować równe, co najmniej 4-godzinne, odstępy pomiędzy dawkami podawanymi wciągu doby. Nie należy przyjmować 2 dawek w ciągu 1godziny. Nie należy przyjmować preparatu dłużej niż przez 2tygodnie.

Augmentin tabletki powlekane 1000 mg 14 sztuk Przeciwwskazania

Do przeciwwskazań zaliczamy uczulenie lub nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Ciężkie reakcje uczuleniowe na jakikolwiek inny antybiotyk oraz zaburzenia czynności wątroby lub żółtaczka (zażółcenie skóry) związane ze stosowaniem antybiotyku również stanowią przeciwwskazanie do stosowania leku.

Augmentin tabletki powlekane 1000 mg 14 sztuk Dodatkowe

Jeżeli pacjent przyjął większą dawkę leku Augmentin niż zalecana, mogą wystąpić takie objawy jak podrażnienie żołądka i jelit. Należy skontaktować się zlekarzem prowadzącym tak szybko, jak to tylko możliwe. Należy mieć ze sobą tekturowe opakowanie lub butelkę po leku, aby je pokazać lekarzowi. Jeśli pacjent zapomni przyjąć dawkę, należy przyjąć ją w momencie przypomnienia, jednak nie należy przyjmować kolejnej dawki zbyt wcześnie, należy odczekać około 4godzin przed przyjęciem kolejnej dawki. Należy kontynuować przyjmowanie leku Augmentin do czasu zakończenia leczenia, nawet jeśli pacjent poczuje się lepiej.Wszystkie dawki leku są potrzebne do zwalczenia zakażenia.Jeśli część bakterii przeżyje, może spowodować nawrót zakażenia

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Augmentin jest antybiotykiem stosowanym u dorosłych i dzieci w leczeniu zakażeń ucha środkowego i zatok przynosowych, zakażeń dróg oddechowych, zakażeń dróg moczowych, zakażeń skóry i tkanek miękkich, w tym zakażeń stomatologicznych.

Działanie

Augmentin wykazuje działanie przeciwbakteryjne.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.