Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

Hoffmanowej 19/301, 35-016 Rzeszów

Pojemność 2szt.
Postać Zatyczki
Dostępność

Spis treści:

Zatyczki do uszu wielorazowe Haspro Office EarPlugs 1 para Opis

Haspro Office zostały stworzone  z myślą o każdym, kto potrzebuje wyciszenia podczas pracy. Open space to co raz bardziej popularna forma organizacji przestrzeni pracy w biurach. Dla pracodawców opłacalna, niestety dla pracowników nie jest ona najlepszym rozwiązaniem. Nie da się ukryć, że mało kto jest w stanie efektywnie pracować mając dookoła siebie całą masę bodźców, od których nie jest w stanie się odciąć. Jednak znaleźliśmy idealne rozwiązanie, które na pewno sprawdzi się i Tobie!

Zatyczki do uszu wielorazowe Haspro Office EarPlugs 1 para Skład

2 sztuki zatyczek do uszu wielorazowego użytku

Subtelny design – niemalże niewidoczne w uszach

Filtr zapewniający wentylację ucha, pozwalający na wielogodzinne użytkowanie

Redukują hałas biurowy, dźwięk radia, głośne rozmowy

Zapewniają wyciszenie i komfort podczas pracy czy nauki

Idealnie do biura, czytania książki, wypoczynku jak i na co dzień

Hipoalergiczny miękki silikon

Poręczne aluminiowe etui aby zawsze mieć zatyczki pod ręką

Zatyczki do uszu wielorazowe Haspro Office EarPlugs 1 para Wskazania

Telefony, głośni współpracownicy, dźwięk klawiatur. Wszystko to, może mieć bardzo negatywne skutki, zarówno na Twój słuch, jak i samopoczucie.

Zatyczki, mimo wyciszenia dźwięków otoczenia, nadal pozostawią słyszalne alarmy np. Twój dzwoniący telefon. Dostosowane są do wielogodzinnego noszenia – filtr oprócz wygłuszenia, zapewnia wentylację ucha. Komfort zapewni Ci także dyskretny design zatyczek, są one niewielkie i przezroczyste, niemalże niewidoczne.

Kategoria

Art higieniczne

Postać

Stosowanie

Telefony, głośni współpracownicy, dźwięk klawiatur. Wszystko to, może mieć bardzo negatywne skutki, zarówno na Twój słuch, jak i samopoczucie.Zatyczki, mimo wyciszenia dźwięków otoczenia, nadal pozostawią słyszalne alarmy np. Twój dzwoniący telefon. Dostosowane są do wielogodzinnego noszenia – filtr oprócz wygłuszenia, zapewnia wentylację ucha. Komfort zapewni Ci także dyskretny design zatyczek, są one niewielkie i przezroczyste, niemalże niewidoczne.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.