Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Pharmabest
Adres

Rumiana 31A, 02-956 Warszawa

Pojemność 10ml
Postać Krople
Dostępność

Spis treści:

Opis

Vivomixx – suplement diety, który jest źródłem żywych kultur bakterii probiotycznych. Przeznaczony do suplementacji diety noworodków, niemowląt i małych dzieci w celu wsparcia kolonizacji bakteryjnej przewodu pokarmowego.

Składniki

Trójglicerydy krótko- i średniołańcuchowych kwasówtłuszczowych (olej palmowy – MCT), maltoza, liofilizowane żywe kultury bakterii(wytworzone z udziałem pochodnych mleka): Streptococcusthermophilus  DSM24731®, Bifidobacterium longum DSM24736®, Bifidobacteriumbreve DSM24732®, Bifidobacterium infantis DSM24737®, Lactobacillusacidophilus DSM24735®, Lactobacillus plantarum DSM24730®, Lactobacillusparacasei DSM24733®, Lactobacillus delbruecki ssp.bulgaricus DSM24734®.

Składnik 10 kropli 20 kropli
Liofilizowane żywe kultury bakterii 5x109 jtk* 10x109 jtk*

*jtk - jednostka tworząca kolonię.

Produkt bezglutenowy, bez laktozy.

Właściwości składników

Streptococcus thermophilus  DSM24731, Bifidobacterium longum DSM24736, Bifidobacterium breve DSM24732, Bifidobacterium infantis DSM24737, Lactobacillus acidophilus DSM24735, Lactobacillus plantarum DSM24730, Lactobacillus paracasei DSM24733®, Lactobacillus delbruecki ssp. bulgaricus DSM24734® to żywe kultury bakterii probiotycznych, które pomagają w prawidłowej kolonizacji bakteryjnej przewodu pokarmowego. 

Jakie jest Zalecane dzienne spożycie Vivomixx Krople 10 ml?

Niemowlęta i dzieci: 10-20 kropli dziennie.

Przed pierwszym użyciem należy przekręcić do oporu nakrętkę zgodnie z ruchem wskazówek zegara, w celu całkowitego otwarcia dna pojemniczka umieszczonego w nakrętce i uwolnienia proszku do buteleczki. Należy postukać w nakrętkę, by cały proszek trafił do oleju. Odkręć nakrętkę i sprawdź czy proszek w całości trafił do buteleczki. Następnie zastąp nakrętkę kroplomierzem dołączonym do opakowania. Wstrząśnij kilkukrotnie do uzyskania jednolitej zawiesiny.

Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub po rozpuszczeniu w letnim (nie gorącym!) płynie. Przed każdym użyciem, produkt należy wstrząsnąć kilkukrotnie i odmierzyć zalecaną ilość kropli. Po zastosowaniu butelkę należy szczelnie zamknąć.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy stosować suplementu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Vivomixx Krople 10 ml Wskazania

 

Kategoria

Układ pokarmowy

Producent

Postać

Stosowanie

 

Kluczowy składnik

bakterie probiotyczne

Rejestracja

suplement diety

Justyna
Po vivomixx krople sięgnełam po poradzie u pani doktor, dobre opinie oraz dobra cena produktu mnie nie zawiodły. Podaję vivomixx dla dzieci mojej małej córeczce i też widzę pozytywne efekty. Wcześniej stosowałam zamiennik, ale vivomixx krople to proste dawkowanie i dobry skład.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.