Vitis GG krople 8 ml

Producent Vitis Pharma
Pojemność 8ml
Postać Krople
Dostępna ilość
66%Complete

Spis treści:

Opis produktu

Vitis GG krople to suplement diety zawierający szczep bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) o korzystnym działaniu wspierającym równowagę jelitowej flory bakteryjnej.

Skład

Olej kukurydziany, Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103)***, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych. 
Produkt bezglutenowy.

*** W produkcji Lactobacillus rhamnosus GG stosuje się pochodną kazeiny, która jest nieobecna w gotowym produkcie.

Składnik Maksymalna dzienna porcja do spożycia (10 kropli) zawiera  
Lactobacillus rhamnosus GG  10x109CFU** 

5 kropli zawiera nie mniej niż 5 miliardów żywych komórek (**CFU - jednostka tworząca kolonię bakterii). Ta wartość jest gwarantowana do daty podanej na opakowaniu tylko dla produktu właściwie przechowywanego. 

Wskazania

Europejskie Towarzystwo Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci (ESPGHAN) zaleca w szczególności stosowanie LGG (Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103)

  • w ostrej biegunce u dzieci, z użyciem dawki dziennej równej lub większej od 1010 CFU (CFU - jednostka tworząca kolonię), przez 5-7 kolejnych dni, w połączeniu z terapią nawadniającą.1
  • w zapobieganiu biegunce związanej ze stosowaniem antybiotyków.2

Działanie

Bakterie te występują naturalnie w przewodzie pokarmowym człowieka, są odporne na działanie soku żołądkowego i kwasów żólciowych oraz wykazują dużą zdolność przylegania do nabłonka jelitowego, dzięki czemu łatwo zasiedlają przewód pokarmowy.
Lactobacillus rhamnosus GG jest jednym z najlepiej i najszerzej przebadanych szczepów probiotycznych, o udowodnionej skuteczności i bezpieczeństwie.

Dawkowanie

5-10 kropli dziennie. Można podawać z wodą lub mlekiem o temperaturze maks. 37°C.

Opinie o Vitis GG krople 8 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.