zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy i odbioru bezpłatnego mini-produktu brakuje Ci 299.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Producenci
Opinie: 0

Producent Vitis Pharma
Pojemność 8ml
Postać Krople
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Vitis GG krople to suplement diety zawierający szczep bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) o korzystnym działaniu wspierającym równowagę jelitowej flory bakteryjnej.

Skład

Olej kukurydziany, Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103)***, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych. 
Produkt bezglutenowy.

*** W produkcji Lactobacillus rhamnosus GG stosuje się pochodną kazeiny, która jest nieobecna w gotowym produkcie.

Składnik Maksymalna dzienna porcja do spożycia (10 kropli) zawiera  
Lactobacillus rhamnosus GG  10x109CFU** 

5 kropli zawiera nie mniej niż 5 miliardów żywych komórek (**CFU - jednostka tworząca kolonię bakterii). Ta wartość jest gwarantowana do daty podanej na opakowaniu tylko dla produktu właściwie przechowywanego. 

Wskazania

Europejskie Towarzystwo Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci (ESPGHAN) zaleca w szczególności stosowanie LGG (Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103)

  • w ostrej biegunce u dzieci, z użyciem dawki dziennej równej lub większej od 1010 CFU (CFU - jednostka tworząca kolonię), przez 5-7 kolejnych dni, w połączeniu z terapią nawadniającą.1
  • w zapobieganiu biegunce związanej ze stosowaniem antybiotyków.2
Działanie

Bakterie te występują naturalnie w przewodzie pokarmowym człowieka, są odporne na działanie soku żołądkowego i kwasów żólciowych oraz wykazują dużą zdolność przylegania do nabłonka jelitowego, dzięki czemu łatwo zasiedlają przewód pokarmowy.
Lactobacillus rhamnosus GG jest jednym z najlepiej i najszerzej przebadanych szczepów probiotycznych, o udowodnionej skuteczności i bezpieczeństwie.

Dawkowanie

5-10 kropli dziennie. Można podawać z wodą lub mlekiem o temperaturze maks. 37°C.

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

Europejskie Towarzystwo Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci (ESPGHAN) zaleca w szczególności stosowanie LGG (Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103)w ostrej biegunce u dzieci, z użyciem dawki dziennej równej lub większej od 1010 CFU (CFU - jednostka tworząca kolonię), przez 5-7 kolejnych dni, w połączeniu z terapią nawadniającą.1 w zapobieganiu biegunce związanej ze stosowaniem antybiotyków.2

Działanie

Bakterie te występują naturalnie w przewodzie pokarmowym człowieka, są odporne na działanie soku żołądkowego i kwasów żólciowych oraz wykazują dużą zdolność przylegania do nabłonka jelitowego, dzięki czemu łatwo zasiedlają przewód pokarmowy. Lactobacillus rhamnosus GG jest jednym z najlepiej i najszerzej przebadanych szczepów probiotycznych, o udowodnionej skuteczności i bezpieczeństwie.

Brak opini o produkcie

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.