Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres


Pojemność 30szt.
Postać Drażetki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Venescin Forte 100 mg + 60 mg 30 drażetek Skład

Hippocastani seminis extractum siccum - 100 mg, Rutosidum - 60 mg, oraz substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna (E 460), laktoza, sól sodowa glikolanu skrobi, magnezu stearynian ( E 470 b ), sacharoza, talk ( E 553 b ), guma arabska (E 414 ), kalafonia, olej rycynowy, żółcień chinolinowa ( E 104), indygotyna.

Venescin Forte 100 mg + 60 mg 30 drażetek Wskazania

Przewlekła niewydolność żylna różnego pochodzenia objawiająca się obrzękami, kurczami łydek, świądem, bólem i uczuciem ciężkości w nogach, pod kontrolą lekarza w żylakach.

Venescin Forte 100 mg + 60 mg 30 drażetek Dawkowanie

Dorośli od 1 do 2 tabletek 3 razy dziennie. Lek należy przyjmować podczas lub po posiłku. Nie podawać dzieciom.  

Venescin Forte 100 mg + 60 mg 30 drażetek Przeciwwskazania

nie należy stosować w przypadku nadwrazliwości na którykolwiek ze składnikówleży preparatu.  Podczas przyjmowania mogą wystąpić nudności i dolegliwości żołądkowe.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn. 

Kategoria

Bez recepty

Postać

Stosowanie

Przewlekła niewydolność żylna różnego pochodzenia objawiająca się obrzękami, kurczami łydek, świądem, bólem i uczuciem ciężkości w nogach, pod kontrolą lekarza w żylakach.

Kluczowy składnik

kasztanowiec rutyna

Rejestracja

lek

Kinga
Venescin Forte sprawdza się u mnie rewelacyjnie. Używam od dawna ze względu na specyfikę mojej pracy, czasem w parze z venescin żel. Pomaga na obolałe, spuchnięte nogi. Likwiduje obrzęki i uczucie ciężkości nóg. Należy jednak pamiętać o systematyczności w przyjmowaniu leku. Korzystna cena i dobre opinie wśród lekarzy. Polecam, działa i przynosi ulgę.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.