Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Hasco
Adres


Pojemność 90 g
Postać Płyn
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Valused (420 mg + 336 mg + 42 mg)/ml płyn doustny 90 g Skład

100 g produktu zawiera: nalewka z ziela męczennicy (Passiflorae herbae tinctura) 45,0 g - (stosunek surowiec/rozpuszczalnik 1 : 5; rozpuszczalnik: etanol 70% v/v), nalewka z szyszek chmielu (Lupuli floris tinctura) 36,0 g - (stosunek surowiec/rozpuszczalnik 1 : 5; rozpuszczalnik: etanol 80% v/v), intrakt z korzenia kozłka lekarskiego (Valerianae radicis intractum) 4,5 g - (stosunek surowiec/rozpuszczalnik 1 : 1; rozpuszczalnik: etanol 96% v/v).

Valused (420 mg + 336 mg + 42 mg)/ml płyn doustny 90 g Wskazania

Produkt stosowany jest tradycyjnie w okresowych stanach napięcia nerwowego, jako środek uspokajający oraz w trudnościach z zasypianiem na tle nerwowym.

Valused (420 mg + 336 mg + 42 mg)/ml płyn doustny 90 g Przeciwwskazania

Nie należy stosować produktu: w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu, w przypadku nietolerancji waleriany, u pacjentów z rzadko występującą dziedziczną nietolerancją fruktozy.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Produkt stosowany jest tradycyjnie w okresowych stanach napięcia nerwowego, jako środek uspokajający oraz w trudnościach z zasypianiem na tle nerwowym.

Kluczowy składnik

chmiel waleriana

Rejestracja

lek

Maja
Valused to zaufany lek, który zawsze był w moim domu. Jest niezawodny w stresujących sytuacjach, szybko a zarazem delikatnie uspokaja. Pomaga również w problemach z zasypianiem na tle nerwowym. Ma naturalny skład. Jeśli chodzi o dawkowanie to u mnie zależy od poziomu stresu ale ulotka zawiera dokładny opis. Czytając valused opinie można się przekonać, że jest to lek godny polecenia.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.