Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Miralex
Adres

ul. Św. Szczepana 25, 61-465 Poznań

Pojemność 10 saszetek
Postać Proszek
Dostępność

Spis treści:

Opis

UROLACT® AKTYWNIE WSPOMAGA PROFILAKTYKĘ I PROCES ZWALCZANIA ZAKAŻEŃ UKŁADU MOCZOWO-PŁCIOWEGO.

Prozdrowotne szczepy bakterii zawarte w preparacie UroLact wykazują zdolność  do kolonizacji nabłonka moczowego i pochwy oraz  wypierania obecnych tam bakterii chorobotwórczych.

Skład

Składniki aktywne: Lactobacillus plantarum PM1 (~1*10⁹) CFU i Lactobacillus rhamnosus PL1 (~1*10⁹) CFU, inulina (200 mg) z korzenia cykorii.

Składniki pomocnicze: maltodekstryna, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca E551), witamina C (20 mg, przeciwutleniacz E300), aromat cytrynowy. Składniki liofilizatu: trehaloza, mannitol.  Preparat nie zawiera białek mleka, laktozy i glutenu.

Urolact proszek 10 saszetek Wskazania

Profilaktyka NAWRACAJĄCYCH zakażeń układu moczowo-płciowego

wspomaganie  procesu zwalczania aktywnych  zakażeń układu  moczowo–płciowego

profilaktyka zakażeń układu moczowo–płciowego przed i po zabiegach medycznych w obrębie cewki moczowej, pęcherza moczowego oraz sromu i pochwy

odbudowa mikroflory pochwy we wszystkich stanach mogących zwiększyć podatność na infekcje (antybiotykoterapia, antykoncepcja hormonalna, okres okołomenopauzalny)

wspomaganie PROCESU zwalczania powikłanych zakażeń układu  moczowo–płciowego  u mężczyzn

Urolact proszek 10 saszetek Działanie

PREPARAT UROLACT® ZAWIERA SPECJALNĄ KOMPOZYCJĘ DWÓCH ŻYWYCH SZCZEPÓW BAKTERII PROBIOTYCZNYCH Lactobacillus plantarum PM1, Lactobacillus rhamnosus PL1. Pałeczki bakterii kwasu mlekowego zawarte w preparacie korzystnie wpływają na mikroflorę układu moczowo – płciowego i pochwy, dzięki zdolności do hamowania wzrostu bakterii chorobotwórczych oraz grzybów drożdżopodobnych z rodzaju Candida, będących najczęstszą przyczyną infekcji bakteryjnych i grzybiczych dróg moczowo – płciowych. Szczepy te mają polskie pochodzenie, co zapewnia szczególnie skuteczne działanie w profilaktyce i zwalczaniu zakażeń dróg moczowo – płciowych polskich pacjentów.

TAK SKUTECZNE DZIAŁANIE PREPARATU JEST MOŻLIWE DZIĘKI SILNEMU PRZYLEGANIU (ADHEZJI) BAKTERII PROBIOTYCZNYCH do powierzchni nabłonka dróg moczowo – płciowych i wypieraniu uropatogennych mikroorganizmów chorobotwórczych. Szczepy bakteryjne zawarte w preparacie UroLact® wytwarzają ponadto szereg substancji hamujących wzrost chorobotwórczych mikroorganizmów (kwas mlekowy, kwas octowy, bakteriocyny i in.), co wpływa korzystnie na pH dróg moczowo – płciowych i zapobiega kolejnym infekcjom. Bakterie obecne w UroLact® stanowią część prawidłowej mikroflory przewodu pokarmowego. Wybrane gatunki bakterii zasiedlających jelita – szczególnie szczepy Lactobacillus - wykazują naturalną zdolność przemieszczania się wzdłuż przewodu pokarmowego do odbytnicy i odbytu, skąd migrują do cewki moczowej i ujścia pochwy u kobiet. Dzięki wysokiej zdolności przywierania do komórek nabłonka moczowego, nabłonka pochwy oraz nabłonka odbytu, szczepy Lactobacillus kolonizują te obszary, tworzą naturalną barierę ochronną i zapobiegają namnażaniu się chorobotwórczych patogenów – bakterii i grzybów.

ELIMINACJA MIKROORGANIZMÓW CHOROBOTWÓRCZYCH I PRZYWRÓCENIE RÓWNOWAGI MIKROBIOLOGICZNEJ w rejonie odbytu jest wysoce istotna, gdyż zapobiega rozprzestrzenianiu się patogenów w rejon cewki moczowej i pochwy. Mechanizm ten umożliwia skuteczną profilaktykę nawracających infekcji układu moczowo – płciowego. Dzięki dodatkowej zdolności do kolonizacji nabłonka moczowego i pochwy i wypierania obecnych tam mikroorganizmów chorobotwórczych, w zakażeniach układu moczowo – płciowego.

Urolact proszek 10 saszetek Dawkowanie

Dzieci i dorośli od 3. Roku życia.Stosować doustnie 1 saszetkę dziennie. W przypadku ostrych stanów zapalnych stosować 2 saszetki dziennie (rano i wieczorem) przez pierwsze 7 dni.  Zawartość saszetki rozpuścić w niewielkiej ilości letniej wody (100 ml), odczekać kilka minut, starannie wymieszać i wypić. Preparat UroLact najlepiej spożywać w trakcie posiłku (zapewnia to wyższą przeżywalność bakterii zawartych w preparacie). Czas stosowania: Brak ograniczeń. Dla przywrócenia właściwej równowagi mikroflory układu moczowo – płciowego i odbytu produkt powinien być stosowany nie krócej niż 14 dni. 

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Profilaktyka NAWRACAJĄCYCH zakażeń układu moczowo-płciowego wspomaganie  procesu zwalczania aktywnych  zakażeń układu  moczowo–płciowego profilaktyka zakażeń układu moczowo–płciowego przed i po zabiegach medycznych w obrębie cewki moczowej, pęcherza moczowego oraz sromu i pochwyodbudowa mikroflory pochwy we wszystkich stanach mogących zwiększyć podatność na infekcje (antybiotykoterapia, antykoncepcja hormonalna, okres okołomenopauzalny)wspomaganie PROCESU zwalczania powikłanych zakażeń układu  moczowo–płciowego  u mężczyzn

Działanie

PREPARAT UROLACT® ZAWIERA SPECJALNĄ KOMPOZYCJĘ DWÓCH ŻYWYCH SZCZEPÓW BAKTERII PROBIOTYCZNYCH Lactobacillus plantarum PM1, Lactobacillus rhamnosus PL1. Pałeczki bakterii kwasu mlekowego zawarte w preparacie korzystnie wpływają na mikroflorę układu moczowo – płciowego i pochwy, dzięki zdolności do hamowania wzrostu bakterii chorobotwórczych oraz grzybów drożdżopodobnych z rodzaju Candida, będących najczęstszą przyczyną infekcji bakteryjnych i grzybiczych dróg moczowo – płciowych. Szczepy te mają polskie pochodzenie, co zapewnia szczególnie skuteczne działanie w profilaktyce i zwalczaniu zakażeń dróg moczowo – płciowych polskich pacjentów.TAK SKUTECZNE DZIAŁANIE PREPARATU JEST MOŻLIWE DZIĘKI SILNEMU PRZYLEGANIU (ADHEZJI) BAKTERII PROBIOTYCZNYCH do powierzchni nabłonka dróg moczowo – płciowych i wypieraniu uropatogennych mikroorganizmów chorobotwórczych. Szczepy bakteryjne zawarte w preparacie UroLact® wytwarzają ponadto szereg substancji hamujących wzrost chorobotwórczych mikroorganizmów (kwas mlekowy, kwas octowy, bakteriocyny i in.), co wpływa korzystnie na pH dróg moczowo – płciowych i zapobiega kolejnym infekcjom. Bakterie obecne w UroLact® stanowią część prawidłowej mikroflory przewodu pokarmowego. Wybrane gatunki bakterii zasiedlających jelita – szczególnie szczepy Lactobacillus - wykazują naturalną zdolność przemieszczania się wzdłuż przewodu pokarmowego do odbytnicy i odbytu, skąd migrują do cewki moczowej i ujścia pochwy u kobiet. Dzięki wysokiej zdolności przywierania do komórek nabłonka moczowego, nabłonka pochwy oraz nabłonka odbytu, szczepy Lactobacillus kolonizują te obszary, tworzą naturalną barierę ochronną i zapobiegają namnażaniu się chorobotwórczych patogenów – bakterii i grzybów.ELIMINACJA MIKROORGANIZMÓW CHOROBOTWÓRCZYCH I PRZYWRÓCENIE RÓWNOWAGI MIKROBIOLOGICZNEJ w rejonie odbytu jest wysoce istotna, gdyż zapobiega rozprzestrzenianiu się patogenów w rejon cewki moczowej i pochwy. Mechanizm ten umożliwia skuteczną profilaktykę nawracających infekcji układu moczowo – płciowego. Dzięki dodatkowej zdolności do kolonizacji nabłonka moczowego i pochwy i wypierania obecnych tam mikroorganizmów chorobotwórczych, w zakażeniach układu moczowo – płciowego.

Kluczowy składnik

inulina witamina C cykoria podróżnik

Rejestracja

środek spożywczy

Małgosia
Do niedawna bardzo często miałam problem z nawracającymi zakażeniami układu moczowo-płciowego. Przetestowałam wiele preparatów aż w końcu natrafiłam na urolact. Ten produkt zawiera prozdrowotne szczepy bakterii, dzięki czemu skutecznie zapobiega nawrotom infekcji. Co najważniejsze Urolact jest bez recepty. Pierwszy raz spotkałam się z preparatem o takim działaniu w formie saszetek a nie tabletek. Polecam.

Anna
Używałam od szóstego miesiąca ciąży oraz po porodzie - skuteczna ochrona przed zakażeniem układu moczowo-płciowego.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.