Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa

Pojemność 3,3ml
Postać Płyn
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Urgo na zniszczone paznokcie przez grzybicę i urazy 3.3 ml Skład

Hydroksypropylchitosan, woda oczyszczona, etanol, środek konserwujący: pirokton olaminy  (Octopirox®) 0,5%.

Urgo na zniszczone paznokcie przez grzybicę i urazy 3.3 ml Wskazania

URGO Zniszczone Paznokcie jest wskazane do leczenia paznokci zniszczonych przez grzybicę i inne urazy paznokci.

Urgo na zniszczone paznokcie przez grzybicę i urazy 3.3 ml Działanie

URGO Filmogel® Zniszczone Paznokcie przez Grzybicę i Urazy to innowacyjny opatrunek w płynie, który wzmacnia, regeneruje oraz chroni paznokcie zniszczone przez grzybicę i urazy. 

Zawiera hydroksypropylochitosan, polimer pochodzenia naturalnego, który wnika w strukturę paznokcia wzmacniając go.  

URGO Zniszczone Paznokcie przez Grzybicę i Urazy:

zawiera Octopiroks o działaniu przeciwgrzybicznym

odbudowuje i wzmacnia strukturę paznokcia oraz sprzyja wzrostowi zdrowego, zregenerowanego paznokcia

chroni paznokieć przed czynnikami mikrobiologicznymi, fizycznymi (wilgoć, uderzenia) oraz chemicznymi (detergenty, rozpuszczalniki)

jest niewidoczny, bezzapachowy, szybkoschnący

nie wymaga użycia pilnika ani zmywacza do usunięcia produktu - rozpuszczalny w wodzie 

Urgo na zniszczone paznokcie przez grzybicę i urazy 3.3 ml Dawkowanie

URGO Zniszczone Paznokcie należy stosować codziennie na czyste i suche paznokcie. Aplikacja jest bardzo łatwa – pędzelek pozwala na idealne nałożenie preparatu na powierzchnię paznokcia, skórę wokół oraz pod zakończenie płytki paznokciowej. Nałożony film jest niewidoczny, bezzapachowy, szybkoschnący i wnika szybko w strukturę paznokcia. Usunięcie go nie wymaga pilniczka, ani zmywcza. Jest to proste i szybkie działanie, którego efekty zależą od stosowania preparatu zgodnie z zaleceniami. Film rozpuszcza się w wodzie, stąd powinien być nakładany po kąpieli przed snem, tak aby maksymalnie długo pozostać na paznokciach. URGO na Zniszczone Paznokcie nie jest lakierem. Na ochronną warstwę filmu można nałożyć kolorowy lakier do paznokci. Należy jednak zmyć lakier przed kolejnym nałożeniem preparatu. Skuteczność preparatu zależy od regularności jego stosowania. Efekty leczenia URGO Filmogel® Zniszczone Paznokcie zauważysz wraz z odrastaniem paznokcia, nie oczekuj natychmiastowych rezultatów. Im szybciej zaczniesz stosować preparat, tym szybciej zniknie dolegliwość. 

Urgo na zniszczone paznokcie przez grzybicę i urazy 3.3 ml Przeciwwskazania

Do stosowania miejscowego, na paznokcie. Nie stosować na rany. Nie połykać. Przechowywać z dala od ognia i iskier. Palenie tytoniu w trakcie aplikacji, w czasie schnięcia preparatu lub w pobliżu otwartej butelki jest wzbronione. Zamknąć szczelnie po użyciu. Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników. Preparat przychowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. 

Zaleca się konsultację lekarską w przypadku gdy:

dolna część paznokcia (macierz) wydaje się uszkodzona

paznokieć jest czarny, a nie jest to wywołane urazem

cierpi się na cukrzycę lub obniżoną odporność

Kategoria

Uroda

Postać

Stosowanie

URGO Zniszczone Paznokcie jest wskazane do leczenia paznokci zniszczonych przez grzybicę i inne urazy paznokci.

Działanie

URGO Filmogel® Zniszczone Paznokcie przez Grzybicę i Urazy to innowacyjny opatrunek w płynie, który wzmacnia, regeneruje oraz chroni paznokcie zniszczone przez grzybicę i urazy.  Zawiera hydroksypropylochitosan, polimer pochodzenia naturalnego, który wnika w strukturę paznokcia wzmacniając go.   URGO Zniszczone Paznokcie przez Grzybicę i Urazy: • zawiera Octopiroks o działaniu przeciwgrzybicznym • odbudowuje i wzmacnia strukturę paznokcia oraz sprzyja wzrostowi zdrowego, zregenerowanego paznokcia • chroni paznokieć przed czynnikami mikrobiologicznymi, fizycznymi (wilgoć, uderzenia) oraz chemicznymi (detergenty, rozpuszczalniki) • jest niewidoczny, bezzapachowy, szybkoschnący • nie wymaga użycia pilnika ani zmywacza do usunięcia produktu - rozpuszczalny w wodzie 

Rejestracja

wyrób medyczny

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.