Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa

Pojemność 6ml
Postać Opatrunek
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Urgo na Afty i drobne rany w jamie ustnej plaster w płynie 6 ml Skład

Pochodna celulozy, kwas nieorganiczny, kwas karboksylowy, alkohol, woda, aromat, sukraloza. 

Urgo na Afty i drobne rany w jamie ustnej plaster w płynie 6 ml Wskazania

URGO na Afty jest wskazany do leczenia aft i drobnych ran w jamie ustnej.

Urgo na Afty i drobne rany w jamie ustnej plaster w płynie 6 ml Działanie

URGO Filmogel® Afty i drobne rany w jamie ustnej to innowacyjny opatrunek w płynie, który:

izoluje ranę od pokarmu i drobnoustrojów aż do 4H

działa już po 10 sekundach

działa skutecznie nawet w trakcie posiłku

ułatwia i przyspiesza gojenie 

jest dobrze tolerowany przy długotrwałym stosowaniu, np. przy urazach spowodowanych aparatami ortodontycznymi

jest wodoodporny

ma przyjemny smak tutti frutti

90% SATYSFAKCJI KONSUMENTÓW

Badanie kliniczne DERMSCAN Nr 05E0641PH, p. 42/43

Urgo na Afty i drobne rany w jamie ustnej plaster w płynie 6 ml Dawkowanie

Wyjmując szpatułkę z butelki wytrzyj jedną stronę o brzeg butelki. Nanieś preparat na aftę lub ranę drugą stroną szpatułki do całkowitego pokrycia zmienionego miejsca. Pozostaw do wyschnięcia. Po 10 sekundach od aplikacji utworzy się widoczny film. Jeżeli czujesz, że film nie pokrywa odpowiednio afty lub rany, nanieś preparat ponownie. Nakładać tak często jak to jest konieczne najlepiej przed posiłkami. Maksymalnie do 4 razy na dobę do całkowitego wygojenia (około 3 do 5 dni). Nie ma potrzeby nakładania nowej warstwy preparatu, jeżeli poprzednia jest jeszcze widoczna. Skład preparatu zapewnia higienę i nie ma konieczności czyszczenia szpatułki. 

Urgo na Afty i drobne rany w jamie ustnej plaster w płynie 6 ml Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku owrzodzenia jamy ustnej o średnicy większej niż 1 cm lub opryszczkowego owrzodzenie jamy ustnej (duża liczba małych owrzodzeń), które wymagają konsultacji lekarskiej. Nie stosować na zainfekowane rany, oparzenia i głębokie rany krwawiące. Nie stosować w przypadku alergii na pochodne kwasu salicylowego. Z uwagi na brak danych, nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Urgo na Afty i drobne rany w jamie ustnej plaster w płynie 6 ml Dodatkowe

Należy zawsze zamknąć preparat po użyciu. Preparat należy zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia. Stosować wyłącznie na błonę śluzową jamy ustnej. Tuż po aplikacji może pojawić się chwilowe uczucie dyskomfortu i mrowienia. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Nie usuwać filmu po jego utworzeniu, zniknie samoczynnie. Jeżeli po 5 dniach od stosowania nie nastąpi poprawa, należy skonsultować się z lekarzem. Preparat przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie wypijać zawartości buteleczki. Palenia tytoniu w trakcie aplikacji, w czasie schnięcia preparatu lub w pobliżu otwartej butelki jest wzbronione. W przypadku wątpliwości, skonsultuj się z farmaceutą. W przypadku, gdy rana wywołana jest noszeniem protezy preparat należy aplikować unikając kontaktu z protezą. 

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

URGO na Afty jest wskazany do leczenia aft i drobnych ran w jamie ustnej.

Działanie

URGO Filmogel® Afty i drobne rany w jamie ustnej to innowacyjny opatrunek w płynie, który:• izoluje ranę od pokarmu i drobnoustrojów aż do 4H• działa już po 10 sekundach• działa skutecznie nawet w trakcie posiłku• ułatwia i przyspiesza gojenie • jest dobrze tolerowany przy długotrwałym stosowaniu, np. przy urazach spowodowanych aparatami ortodontycznymi• jest wodoodporny• ma przyjemny smak tutti frutti90% SATYSFAKCJI KONSUMENTÓWBadanie kliniczne DERMSCAN Nr 05E0641PH, p. 42/43

Rejestracja

wyrób medyczny inny

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.